Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM korporatyvinio valdymo diplomas: CG – visu etatu
University of Law Online Postgraduate

LLM korporatyvinio valdymo diplomas: CG – visu etatu

Online United Kingdom

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Mūsų LLM Corporate Governance Grad: CG yra akredituotas Institute of Chartered Governance Institute (CGI, anksčiau žinomas kaip Chartered Secretaries and Administrators Institute arba ICSA) ir yra susietas su nauja Chartered Governance kvalifikacinės programos programa. Studentai, sėkmingai baigę šį magistro apdovanojimą, taip pat turi teisę gauti GradCG narystę.

LLM korporatyvinio valdymo diplomas: CG – visu etatu

Internetinis teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. LLM Corporate Governance Grad CG yra novatoriška, lanksti programa, skirta teisės ir ne teisės absolventams, kurie norėtų tobulinti savo karjerą praktikoje įgydami esminių išsamių žinių apie įmonių valdymą.

Atkreipkite dėmesį: ši programa anksčiau buvo žinoma kaip LLM Corporate Governance Grad ICSA iki CGI pavadinimo pakeitimo, kuris įvyko 2019 m. rugsėjo 16 d.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Dėsto dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, orientuoti į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

GradCG narystė

Sėkmingai baigę ir įgiję darbo patirties, turėsite teisę tapti GradCG naryste ir pateikti prašymą tapti pilnateisiu CGI nariu.

Kurso informacija

LLM Corporate Governance Grad CG Online programa skiriasi nuo kitų mūsų įmonės valdymo magistro apdovanojimų. Ją akreditavo Chartered Governance Institute JK ir Airija (CGI, anksčiau žinomas kaip Chartered Secretaries and Administrators Institute arba ICSA) ir yra susietas su nauja Chartered Governance Qualifying Program programa. Tai reiškia, kad yra apibrėžta mokymo programa, kurią turite baigti, kad sėkmingai baigtumėte programą. Sėkmingai baigę ir be savo LLM, turėsite teisę gauti Grad CG narystę. Įgiję pakankamai atitinkamos darbo patirties, galėsite pateikti paraišką tapti pilnateisiu CGI nariu.

Šis kursas buvo sukurtas siekiant išsamiai išnagrinėti taisyklių, politikos ir kontrolės, taikomų siekiant nustatyti įmonės elgesį ir numatomus šių priemonių rezultatus, tipus. Ji apima tokias sritis kaip įmonių valdymo modeliai, sistemų klasifikavimas ir pasaulinės finansų krizės poveikis. Ji taip pat apims bendrovės sekretoriaus vaidmenį, direktorių valdybą, valdybos ir jos akcininkų santykius, atskleidimą ir atskaitomybę.

Šis kursas teikiamas tik internetu. Viso etato pasirinkimai skirstomi į tris kadencijas per vienerius kalendorinius metus, o ne visą darbo dieną – šešioms kadencijoms per dvejus kalendorinius metus. Kiekvieno kurso pradžioje yra internetinė indukcijos programa.

Kiekvienas mokomas modulis yra pristatomas per dešimt mokymo savaičių, o kiekvieną savaitę vyksta dviejų valandų seminarai. Visa parengiamoji medžiaga, įskaitant bet kokį paskaitų turinį, pateikiama virtualioje mokymosi aplinkoje (VLE), kaip ir visa konsolidacinė medžiaga.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Studento maršruto viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso struktūra

1-2 terminai (visu etatu)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užbaigsite:

 • Įmonių valdymas praktikoje
 • Tyrimo metodų mokymas (užsiėmimai per 1 ir 2 terminus)
 • Lentos dinamika ir strategija
 • Įmonės teisė ir atitiktis
 • Finansai, apskaita ir rizikos valdymas

3 kadencija (visu etatu)

 • Disertacija įmonių valdymo tema

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK miestelių (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti ir apmąstyti jūsų pasirinktą specialistų sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kurso reikalavimai

Įstojimo į JK reikalavimai

 • Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį 2:2 arba aukštesniu lygiu arba lygiavertę kvalifikaciją.
 • Privalomas dviejų savaičių įvadas reikalingas visiems studentams, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė vieną iš šių dalykų:
 • LLB arba lygiavertis; arba
 • Mažiausiai 3 teisiniai moduliai, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kurie turi apimti;
  • Anglų teisės sistema
  • Sutarčių teisė
  • Delikto įstatymas

Anglų kalbos reikalavimai kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų

 • Anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 arba aukštesnį lygį, su mažiausiai 6,0 kiekvieno komponento.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiai į Universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Apie Mokyklą

Klausimai