Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Medicinos teisė ir etika – ne visą darbo dieną
University of Law Online Postgraduate

LLM Medicinos teisė ir etika – ne visą darbo dieną

Online United Kingdom

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Mūsų LLM iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą.

LLM medicinos teisė ir etika internetu – ne visą darbo dieną

Internetinis teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Šis kursas, specialiai sukurtas teisės ir ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, skirtas medicinos teisei ir etikai, kuri yra neatsiejama jų tobulėjimo dalis. Idealiai tinka, jei turite medicinos kvalifikaciją arba siekiate dirbti su medicinine atsakomybe, šis kursas yra skirtas suteikti jums galimybę lanksčiai sutelkti savo studijas, kad atitiktų jūsų siekius.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Dėsto dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, orientuoti į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadinį kursą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kuri turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kurso struktūra

1–4 sąlygos (ne visą darbo dieną)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

 • Medicinos teisė ir etika
 • Tyrimo metodų mokymas (sesijos per 1–4 terminus)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Psichikos sveikatos įstatymas
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė
 • Tarptautinės žmogaus teisės

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

5–6 sąlygos (ne visą darbo dieną)

 • Medicinos teisės ir etikos disertacija

Kurso informacija

LLM medicinos teisė ir etika internete yra naujoviška, lanksti programa, skirta teisės ir ne teisės absolventams, kurie norėtų įgyti esminių išsamių medicinos teisės žinių. Nesvarbu, ar norite tobulėti įmonėje, kurios specializacija yra medicinos teisė, ar tiesiog norite daugiau sužinoti, kaip medicinos teisė veikia praktikoje, ši programa suteiks jums žinių, padėsiančių įgyvendinti savo ambicijas.

Šis kursas teikiamas tik internetu. Pasirinkimai ne visą darbo dieną yra padalinti į šešias kadencijas per dvejus kalendorinius metus. Kiekvieno kurso pradžioje yra internetinė indukcijos programa.

Kiekvienas mokomas modulis yra pristatomas per dešimt mokymo savaičių, o kiekvieną savaitę vyksta dviejų valandų seminarai. Visa parengiamoji medžiaga, įskaitant bet kokį paskaitų turinį, pateikiama virtualioje mokymosi aplinkoje (VLE), kaip ir visa konsolidacinė medžiaga.

Disertacija vykdoma 5 ir 6 terminais (ne visą darbo dieną). Visi mokomi moduliai turi būti baigti prieš pradedant disertaciją.

Studijuodami magistrantūroje internetu pas mus:

 • Būkite mokomi dalykų ekspertų, buvusių ir esamų praktikų bei mokslininkų, orientuotų į mokslinius tyrimus ir mokymą.
 • Dėmesys teisinei praktikai, o ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisės technologiją pasirinkę studijuoti teisės technologijų modulius.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda.

Šis kursas apima tokias sritis kaip medicininis aplaidumas, atsisakymas gydytis, prašymai gydytis ir medicininės atsakomybės ateitis. Su apdovanojimais susietas šios programos modulis (medicinos teisė ir etika) yra specialiai sukurtas siekiant įtraukti medicinos teisę į kontekstą, kad galėtumėte išmokti pritaikyti sudėtingas teorines koncepcijas realiose klientų situacijose. Su mūsų patyrusių profesionalių dėstytojų pagalba ir nurodymais įgysite vertingos įžvalgos apie realų ir praktinį įstatymų taikymą, kad medicinos praktika išliktų etiška ir saugi.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Kad būtų lengviau pasiruošti 3 termino disertacijai, 1 ir 2 sąlygos apima daugybę privalomų ir papildomų pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Studento maršruto viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK miestelių (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti ir apmąstyti jūsų pasirinktą specialistų sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiai į Universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Apie Mokyklą

Klausimai