Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM šeimos teisė – visu etatu
University of Law Online Postgraduate

LLM šeimos teisė – visu etatu

Online United Kingdom

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Mūsų LLMs iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

LLM šeimos teisė – visu etatu

Internetinis šeimos teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas teisės ir ne teisės absolventams, siekiant pagerinti savo akademines teisines žinias. Šis tarptautiniu mastu pripažintas magistro kursas suteiks jums įgūdžių tobulėti šeimos teisės srityje ir atvers Pathways advokato, advokato, advokato padėjėjo ir kt. karjerą.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway , kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Mokė dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, kurie yra susitelkę į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė yra bent 80 QCF kreditų. turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Išsami informacija apie kursą

LLM Family Law Online yra naujoviška, lanksti programa, kuri suteiks jums išsamių žinių apie šeimos teisę praktikoje. Šiame kurse bus nagrinėjamos tokios problemos kaip skyrybos ir santuokos nutraukimas, tėvystė, privatūs ir valstybiniai vaikai, įvaikinimas, bendras gyvenimas ir prievarta šeimoje.

Studijuodami LLM šeimos teisę pas mus, jūs:

 • Būkite mokomi dalykų ekspertų, buvusių ir esamų praktikų bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuotų akademikų.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis, kurios informuoja apie mūsų programos kūrimą.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda.
 • Stiprinkite savo tinklą – susisiekite su kitais studentais, dėstytojais ir pramonės profesionalais tarptautiniu mastu ir ieškokite būsimų stažuočių ir darbo galimybių.
 • Padidinkite savo uždarbio galimybes – 2020 m. absolventų darbo rinkos statistika parodė, kad absolventai uždirba vidutiniškai 7 000 svarų sterlingų daugiau nei jų absolventai.
 • Aplenkkite konkurenciją – įgykite išsamių žinių apie jus dominančią temą ir tapkite dalyko ekspertu, kuris suteiks jums konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.
 • 94 % dirbančių antrosios pakopos studijų studentų 15 mėnesių po studijų baigimo dirbo aukštos kvalifikacijos reikalaujančias profesijas (2019–2020 m. studijų rezultatų duomenys).
 • Pasiruoškite teisės technologijų ateičiai – teisės technologijų studijų moduliai ir įgykite įžvalgų apie šią besiformuojančią teisės sritį.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Student Route viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso struktūra

1–2 sąlygos (visu etatu)

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Privalomi moduliai apima:

 • Šeimos teisė
 • Tyrimo metodai Mokymai, padedantys pasiruošti disertacijai

Tada galite pasirinkti tris* iš pasirenkamųjų modulių sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Tarptautinės žmogaus teisės
 • Psichikos sveikatos įstatymas
 • Tarptautinė viešoji teisė

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

3 kadencija (visu etatu)

 • Šeimos teisės disertacija.

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visi vertinimai atliekami internetu.

Disertacijos modulis bus vertinamas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti bei apmąstyti šeimos teisės specialistų sritį.

Struktūra

Šis internetinis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Požiūris į mokymąsi ir mokymą pagal teisės magistro programas daugiausia orientuotas į besimokančiąją. Kiekvienas dėstomas modulis yra padalintas į keletą skyrių, kurie pateikiami naudojant metodą „Parengti, įtraukti, konsoliduoti“.

Pasiruoškite: tai yra visas darbas, kurį studentas turi atlikti prieš atvykdamas į atitinkamą seminarą. Tradicinis paskaitų turinys bus pateikiamas trumpomis, maždaug 10 minučių trukmės dalimis, siekiant geriau įtraukti šiuolaikinį studentą. Tikimasi, kad besirengiant studentui bus atliktas vadovaujamas nepriklausomas tyrimas ir skaitymas.

Engage: tai yra interaktyvus vieneto elementas. Tai gali būti akis į akį

seminaras, sinchroninis internetinis seminaras arba asinchroninė internetinė veikla.

Konsoliduoti: tai yra paskutinė skyriaus dalis, kurią studentai gali naudoti norėdami patikrinti savo supratimą apie skyrių iš karto po Engage veiklos arba kaip modulio ar abiejų peržiūrų dalį.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiogiai į universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Apie Mokyklą

Klausimai