Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Tarptautinė finansų teisė - dieninė
University of Law Online Postgraduate

LLM Tarptautinė finansų teisė - dieninė

Online United Kingdom

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Mūsų magistrantūros studijos iš mūsų naujojo magistrantūros programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Privaloma patvirtinti.

LLM Tarptautinė finansų teisė - visą darbo dieną

Teisės magistro studijos internetu - tai antrosios pakopos studijos, skirtos akademinėms teisinėms žinioms gilinti, ypač daug dėmesio skiriant konkrečioms dominančioms sritims. Šis internetinis kursas, specialiai skirtas teisės ir ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, yra specialiai skirtas išsamioms finansų teisės žinioms gilinti.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus tyrimas

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite patys susikurti sau tinkamą studijų programą, kuri atitiktų jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Mokė dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, kurie yra susitelkę į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso informacija

LLM Finansų teisė internetu suteiks jums galimybę nagrinėti su finansų teise susijusius klausimus. Nagrinėsite svarbiausius tarptautinės finansų ir bankų teisės reguliavimo ir sandorių sudarymo klausimus, nagrinėdami teoriją ir praktiką.

Šis kursas vyksta tik internetu. Nuolatinių studijų kursai yra suskirstyti į tris semestrus per vienerius kalendorinius metus. Kiekvieno kurso pradžioje vyksta įvadinis kursas internetu.

Kiekvienas mokomas modulis yra pristatomas per dešimt mokymo savaičių, o kiekvieną savaitę vyksta dviejų valandų seminarai. Visa parengiamoji medžiaga, įskaitant bet kokį paskaitų turinį, pateikiama virtualioje mokymosi aplinkoje (VLE), kaip ir visa konsolidacinė medžiaga.

Disertacija vykdoma 3 semestrą (visą darbo dieną). Visi mokomi moduliai turi būti baigti prieš pradedant disertaciją.

Studijuodami LLM internetu pas mus, jūs:

 • Praplėskite savo karjeros akiratį įgydami vertingą magistro kvalifikaciją pasirinktose specializuotose srityse.
 • Išmokite profesinių įgūdžių, kad išsiskirtumėte iš potencialių darbdavių.
 • Įgykite naujausių žinių apie teisę ir praktiką pasirinktoje srityje bei šių pokyčių įtaką komercinei ir teisinei praktikai.
 • Gaukite individualų dėstytojo palaikymą ir atsiliepimus apie savo darbą iš visiškai kvalifikuoto teisininko.
 • Sukurkite portfelį, kuriame įstatymai būtų demonstruojami praktiškai.

Be bendro programos įvedimo, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisinės sistemos principus. Tai yra privaloma ne teisės studentams, bet ir teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką teisiniame išsilavinime.

Kad būtų lengviau pasiruošti 3 termino disertacijai, 1 ir 2 sąlygos apima daugybę privalomų ir papildomų pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Kurso struktūra

1–2 sąlygos (visu etatu)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užpildysite:

 • Išplėstinė finansų teisė
 • Tyrimo metodų mokymas (tęsia į 2 kursą)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Įmonių valdymas ir trikdančios technologijos
 • Kibernetiniai įstatymai (Duomenų ir skaitmeninio saugumo įstatymai)
 • Finansai, apskaita ir rizikos valdymas
 • Tarptautinės prekybos teisė

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

3 kadencija (visu etatu)

 • Disertacija išplėstinės finansų teisės srityje

Kursų informacija

Vertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK universitetų (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti ir apmąstyti jūsų pasirinktą specialistų sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Reikalavimai kursui

Studentai turi turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį santykiu 2: 2 ar aukščiau arba lygiavertę kvalifikaciją. Teisės studentai privalo baigti privalomą dviejų savaičių įvadą, apimantį pagrindinius Anglijos teisinės sistemos principus, išskyrus atvejus, kai jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) ar mažiausiai 3 teisinius modulius, kurių vertė yra ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų. kurią turi sudaryti - Anglijos teisinė sistema, sutarčių teisė ir delikto teisė.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiai į Universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Apie Mokyklą

Klausimai