Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM teisės magistras (bendrasis) - Neakivaizdinis
University of Law Online Postgraduate

LLM teisės magistras (bendrasis) - Neakivaizdinis

Online United Kingdom

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Mūsų LLM iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

LLM teisės magistras (bendras) internete – ne visą darbo dieną

Internetinis teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, leidžiančias sutelkti dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Turėdami teisės magistro (bendrojo pobūdžio) laipsnį internetu, galite mėgautis maksimaliu lankstumu pasirinkdami modulius ir disertacijos temą. Kursas buvo specialiai sukurtas kaip novatoriška, pritaikoma programa teisės ir ne teisės absolventams, siekiant pritaikyti studijas pagal pageidaujamas interesų sritis.

Įstatymas kontekste

Novatoriška programa su maksimaliu lankstumu renkantis modulius ir disertacijos temą apie teisines taisykles, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Dėsto dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, orientuoti į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadinį kursą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kuri turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kurso struktūra

1–4 sąlygos (ne visą darbo dieną)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užbaigsite:

 • Tyrimo metodų mokymas

Tada galite pasirinkti keturis (du per semestrą) iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Įmonių teisė praktikoje
 • Tarptautinės prekybos teisė
 • Tarptautinė žmogaus teisių teisė
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė
 • Medicinos teisė ir etika
 • Advokatūros ir baro įgūdžiai**
 • Civilinis ir baudžiamasis ieškinys**
 • Tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas**
 • Peržiūrėkite pasirenkamojo modulio vadovą

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo

**Jei šiuose trijuose moduliuose pasieksite 55% ar daugiau ir sėkmingai baigsite magistro programą, būsite atleisti nuo universiteto BPC atrankos renginio.

5–6 sąlygos (ne visą darbo dieną)

 • Disertacija vienoje iš jūsų pasirenkamojo modulio dalykų sričių

Kurso informacija

Teisės magistras (Bendroji) Online yra skirtas teisės ir ne teisės absolventams, kurie studijų metu nori lankstumo renkantis modulius ir disertacijos temą. Programos dizainas reiškia, kad modulius galite pasirinkti pagal jums svarbiausius kriterijus. Nesvarbu, ar turite konkretų karjeros tikslą, ar studijuojate dėl malonumo, teisės magistro (bendroji) programa internetu leidžia maksimaliai kontroliuoti savo laipsnį.

Šis kursas teikiamas tik internetu. Pasirinkimai ne visą darbo dieną yra padalinti į šešias kadencijas per dvejus kalendorinius metus. Kiekvieno kurso pradžioje yra internetinė indukcijos programa.

Kiekvienas mokomas modulis yra pristatomas per dešimt mokymo savaičių, o kiekvieną savaitę vyksta dviejų valandų seminarai. Visa parengiamoji medžiaga, įskaitant bet kokį paskaitų turinį, pateikiama virtualioje mokymosi aplinkoje (VLE), kaip ir visa konsolidacinė medžiaga.

Disertacija vykdoma 5 ir 6 terminais (ne visą darbo dieną). Visi mokomi moduliai turi būti baigti prieš pradedant disertaciją.

Studijuodami magistrantūroje internetu pas mus:

 • Būkite mokomi dalykų ekspertų, buvusių ir esamų praktikų bei mokslininkų, orientuotų į mokslinius tyrimus ir mokymą.
 • Dėmesys teisinei praktikai, o ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisės technologiją pasirinkę studijuoti teisės technologijų modulius.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda.

Turėsite galimybę pasirinkti keturis pasirenkamuosius modulius, kurie jus domina, taip pat užbaigti disertaciją, kuri leis jums ištirti sritį, susietą su viena iš pasirenkamųjų modulių dalykų, atlikdami nepriklausomus tyrimus. Jūs išmoksite praktinių teisinių analizės ir kritinio vertinimo įgūdžių, taip pat įvairių perkeliamų įgūdžių, pavyzdžiui, tyrimų ir pristatymo įgūdžių.

Mūsų lanksčios struktūros kursą veda kvalifikuoti teisininkai, pasitelkę savo žinias ir patirtį, kad suteiktų jums realaus pasaulio įžvalgų, kurios gali padėti pasiruošti praktiniam teisės taikymui.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Studento maršruto viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK miestelių (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti ir apmąstyti jūsų pasirinktą specialistų sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiai į Universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Apie Mokyklą

Klausimai