Keystone logo
© BIMM University
University of Law SQE

University of Law SQE

University of Law SQE

Įvadas

SQE Paaiškinta

Nuo 2021 m. Rugsėjo mėn. Advokatų kvalifikacinis egzaminas (SQE) bus laipsniškas, kad taptų nauju centralizuotu būdu kvalifikuoti advokatą Anglijoje ir Velse. Galų gale jis pakeis dabartinį praktikos kelią - teisinės praktikos kursą (LPC).

94% dirba

94% antrosios pakopos studijų studentų, dirbusių aukštą kvalifikaciją turinčiose profesijose, praėjus 15 mėnesių nuo baigimo (2017/18 m. Absolventų rezultatų duomenys).

Kursų pasirinkimas

Turėdami įvairius SQE kursus, vietas ir lanksčias studijų galimybes, mes paruošime jus jūsų advokato karjerai ir sėkmei SQE.

Daugiau nei SQE

Kartu su mūsų karjeros palaikymu, jūs dirbsite mūsų virtualioje advokatų kontoroje su ekspertais dėstytojais ir plėtosite žinias bei įgūdžius už SQE ribų.

154730_pexels-photo-3762800.jpeg

Jūsų kelias tapti advokatu

Galite tęsti dabartinį teisinės praktikos kurso (LPC) maršrutą, jei iki 2021 m. Rugsėjo 1 d. Užpildysite, pradėsite, priimsite pasiūlymą arba sumokėsite negrąžinamą užstatą už vieną iš šių dalykų:

 • Teisės studijų diplomas (LDK) / Bendrasis profesinis egzaminas
 • Mūsų MA įstatymas
 • Teisinės praktikos kursai (LPC)
 • Pripažinto mokymo laikotarpis (taip pat žinomas kaip mokymo sutartis)

Norėdami gauti kvalifikacinį teisininko laipsnį (QLD) ir atleisti nuo teisininko laipsnį (ELD), pvz., Mūsų LLB, turite užpildyti, pradėti, priimti pasiūlymą arba sumokėti negrąžinamą užstatą iki 2021 m. Rugsėjo 21 d.

Daugeliu atvejų, norint gauti kvalifikacinį teisinį laipsnį (QLD), netaikant teisės laipsnio (ELD) ir CPE, atitinkamas kursas turi prasidėti ne vėliau kaip 2021 m. Gruodžio 31 d.

Jei jau esate įgijęs kvalifikacinį teisinį laipsnį, teisės magistro diplomą (LDK) ar mokymo sutartį, iki 2032 m. Gruodžio 31 d. Galioja pereinamojo laikotarpio tvarka, kad galėtumėte tapti advokatu pagal dabartinius maršrutus, jei kursai vis dar galimi.

Arba mes sukūrėme daugybę naujų kursų, kurie paruoš jus advokato karjerai ir SQE sėkmei.

154732_pexels-photo-4344860.jpeg

Dažnai užduodami klausimai

Suprantame, kad galite būti neaiškūs, kaip SQE galėtų jus paveikti. Nesijaudinkite, mes norime užtikrinti, kad turite visą informaciją, kurios reikia norint priimti pagrįstą sprendimą dėl savo ateities.

Kas yra SQE?

SQE bus centralizuotas vertinimas visiems, norintiems tapti advokatu Anglijoje ir Velse. Tai bus naujo keturių etapų kelio į advokatą dalis:

 • Bet kurio dalyko laipsnis (arba lygiavertis)
 • Išlaikykite SQE1 ir SQE2 vertinimus
 • Mažiausiai dvejų metų kvalifikacinė darbo patirtis (QWE)
 • Parodykite, kad esate patenkinamo charakterio ir tinkamumo

Ką apima SQE?

SQE buvo padalintas į dvi dalis - SQE1 ir SQE2.

SQE1 būsite išbandyti „veikiančiomis teisinėmis žiniomis“, kurios patikrina jūsų teisės taikymą remiantis realiais kliento scenarijais, pateikiant klausimus su keliais pasirinkimais. Vertinimai apims dalykus, kuriuos studijavote teisės magistro laipsnyje ar pertvarkymo kursuose, taip pat profesinės praktikos sritis LPC 1 etape. Bus du ilgai trunkantys atsakymų variantai, kurių kiekvienas sudarys 180 klausimų ir apims visus SQE1 programos aspektus. Kad galėtumėte dalyvauti SQE2 vertinimuose, turite išlaikyti SQE1.

SQE2 būsite išbandyti praktiniams reikalingiems praktiniams teisiniams įgūdžiams, įskaitant:

 • Interviu (su raštišku dalyvavimo pažymėjimu / teisine analize)
 • Advokatas
 • Teisiniai tyrimai
 • Teisinis projekto rengimas
 • Teisinis raštas
 • Atvejo ir materijos analizė

Kas yra kvalifikacinio darbo patirtis (QWE)?

Pagal naują maršrutą turėsite įgyti mažiausiai dvejų metų kvalifikacinio darbo patirtį, kad galėtumėte tapti advokatu.

Kvalifikacinė darbo patirtis yra panaši į mokymo sutartį ir ją galima užpildyti bet kuriuo kvalifikacijos suteikimo proceso metu (nors tikimasi, kad dauguma studentų tai atliks po SQE1).

Kvalifikuotą darbo patirtį gali gauti iki keturių skirtingų teisėtų darbdavių. Darbo, kuris kvalifikuojamas kaip kvalifikacinė darbo patirtis, rūšis apima stažuotes studijuojant jūsų laipsnį, advokato padėjėjo praleistą laiką ar dirbant teisės klinikoje, taip pat dvejus metus dirbant vienoje advokatų kontoroje.

Visą kvalifikacinio darbo patirtį pasirašo teisėtas darbdavys, kuris turi būti advokatas ir paprastai yra ir atitikties pareigūnas.

Jei jau baigėte dalį reikalaujamos kvalifikacinės darbo patirties, pvz., atlikę Pro Bono stažuotę, atskiros advokatų kontoros nuspręs, kaip priims jūsų ankstesnę darbo patirtį. Įgyjant kvalifikacinę darbo patirtį advokatų kontoroje, jums gali tekti baigti visą dvejų metų kvalifikacinės darbo patirties laikotarpį, jei to jiems reikia norint praktikuoti toje kontoroje.

Ar turėsiu baigti mokymo sutartį?

Ne, jei atliksite SQE, jums nereikės pildyti mokymo sutarties. Kad galėtumėte patekti į SQE maršrutą, vietoj to turėsite atlikti dvejų metų kvalifikacinio darbo patirtį.

Kiek kainuos SQE vertinimai?

Be mokesčio už mokslą, studentai mokės egzaminų mokesčius tiesiogiai SRA. Bendra abiejų SQE vertinimų kaina bus 3980 svarų.

 • SQE1: 1 558 svarai už du egzaminus, kuriuos sudaro po 180 klausimų, patikrinantys veikiančias teisines žinias.
 • SQE2: 2 422 svarai už rašytines ir žodines užduotis, patikrinant praktines teisines žinias ir įgūdžius, įskaitant advokatūrą, klientų apklausas (su raštišku lankomumo rašteliu / teisine analize), teisinius tyrimus, teisinį rašymą, teisės aktų rengimą ir bylų bei dalykų analizę.

SRA nepatvirtino išlaidų perkvalifikuoti SQE. Tikėtina, kad persėdimas kainuos tiek pat, kiek pirmas bandymas.

Jei pradėsiu kursą, ar galėsiu vėliau pereiti prie SQE?

Taip. Jei pereinamuoju laikotarpiu pasirinkote mokytis LPC, ateityje, jei norite, galėsite laikyti SQE egzaminus. Nors vargu ar to prireiks, jei praeisite LPC, nes galite ir toliau pretenduoti į dabartinį maršrutą.

Jei pasirinkote studijuoti LDK ar MA įstatymus, baigę programą galėsite pasirinkti bet kurį maršrutą.

Ar turiu atlikti SQE?

Jei jau mokaisi ar mokaisi, gali tęsti kvalifikaciją esamais maršrutais. Pavyzdžiui:

Aš pradėjau kvalifikacinį teisininko laipsnį.

 • Dabartinis maršrutas: jei šiuo metu studijuojate LLB ar kitą kvalifikacinį teisės laipsnį arba planuojate pradėti 2021 m. rugsėjo mėn., galėsite tęsti studijas LPC, nesvarbu, ar turite mokymo sutartį, ar ne. Mūsų LPC veiks bent iki 2026 m.
 • SQE maršrutas: galite atlikti naują LLM teisinę praktiką (SQE1 & 2), kuri prasideda 2021 m. Rugpjūčio mėn., Arba galite atlikti naujus mūsų SQE paruošimo kursus.

Aš baigiau ne teisės studijas ir baigsiu 2021 m. Vasarą.

 • Dabartinis maršrutas: jei planuojate pradėti LDK arba MA įstatymų pertvarkymo kursus 2021 m. Rugsėjo mėn., Galite tęsti LPC, kuris tęsis bent iki 2026 m.
 • SQE maršrutas: taip pat galite pasirinkti mūsų naujus PGDL arba MA Law (SQE1) konversijos kursus. Abu jie suteiks jums prieigą prie naujos LLM teisinės praktikos (SQE1 ir 2). Arba galite surengti mūsų naujus SQE paruošimo kursus.

Aš baigiau ne teisės studijas ir baigsiu studijas 2022 m. Vasarą ar vėliau.

 • Jūs pateksite į SQE maršrutą. Mes rekomenduojame kreiptis į vieną iš mūsų naujų teisės pertvarkymo kursų - PGDL ar MA įstatymą (SQE1) arba MA įstatymą (konversija), o tada į naują LLM teisinę praktiką (SQE1 ir 2). Arba galite surengti mūsų naujus SQE paruošimo kursus.

Internetinis seminaras: SQE arba LPC

Šiame internetiniame seminare sužinosite apie įvairius maršrutus, kuriuos galite naudoti kaip advokatas, ir kaip nuspręsti, kuris maršrutas yra geriausias jums ir jūsų karjerai.

Tai yra internetinio seminaro, kuris buvo užfiksuotas 2020 m. Spalio mėn., Stenograma.

Mūsų SQE kursai

Nesvarbu, ar esate baigęs teisę, ar ne teisės mokslus, norite studijuoti visą, ne visą darbo dieną, universitete ar internetu, mes turime jums tinkamą kursą. Mes siūlome platų SQE kursų asortimentą, pradedant magistrantūros studijomis su SQE1 ir SQE2, ir baigiant trumpais peržiūros kursais, kurie padės pasiruošti SQE egzaminams.

Mūsų SQE palaikymas

Esame pasiryžę jūsų teisinei karjerai ir SQE sėkmei. Nuo mūsų apdovanojimų pelniusios Užimtumo ir karjeros tarnybos, padėsiančios finansuoti studijas, mes palaikysime jus kiekviename žingsnyje.

154729_pexels-photo-3769021.jpeg

Vietos

 • London

  Store Street,14, WC1E 7DE, London

  • London

   London, Jungtinė Karalystė

   • Birmingham

    Birmingham, Jungtinė Karalystė

    • Bristol

     Bristol, Jungtinė Karalystė

     • Guildford

      Guildford, Jungtinė Karalystė

      • Leeds

       Leeds, Jungtinė Karalystė

       • Liverpool

        Liverpool, Jungtinė Karalystė

        • Manchester

         Manchester, Jungtinė Karalystė

         • Nottingham

          Nottingham, Jungtinė Karalystė

          • Reading

           Reading, Jungtinė Karalystė

           • Hong Kong

            Hong Kong, Honkongas

            Klausimai