Keystone logo
University of Law SQE SQE Law Essentials Online – visu etatu
University of Law SQE

SQE Law Essentials Online – visu etatu

Online

11 Weeks

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

GBP 3 900

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Pradėkite savo teisinę kelionę su mūsų naujuoju SQE Law Essentials kursu, kuris yra pirmasis žingsnis ne teisės absolventams, kurie planuoja pereiti į SQE1. Šis trumpas internetinis kursas suteiks jums įvadą į pagrindines teisines žinias, reikalingas SQE1. Tai leidžia jums pereiti į mūsų SQE1 parengiamąjį kursą (netrukus) ir įgyti advokato kvalifikaciją. Šis kursas turi būti patvirtintas.

Tiesioginis kontaktas su mokytoju

Visi mūsų teisės dėstytojai yra kvalifikuoti teisininkai, turintys realios praktikos patirties, leidžiančios studentams mokytis tikroviškame, profesionaliame ir šiuolaikiškame kontekste.

Lankstus mokymasis internetu

Studijuokite kada ir kur norite ir pasiekite pasaulinio lygio mokymosi medžiagą, įskaitant mūsų unikalius įtraukimo internetu metodus ir neprilygstamą internetinio mokytojo palaikymą.

80 000 alumnų

Mūsų plati teisės absolventų grupė suteikia teisės studentams ir specialistams puikias tinklų kūrimo galimybes.

Kurso informacija

Esame vienas iš JK seniausiai veikiančių specializuotų teisinio išsilavinimo teikėjų, turinčių turtingą paveldą ir naujovių reputaciją. Mūsų ilgametė patirtis rengiant daugiau praktikuojančių teisininkų JK nei bet kurioje kitoje teisės mokykloje padėjo mūsų studentams sėkmingai siekti teisės, verslo, politikos ir kt. Tikime, kad mokiniai mokomi realiame pasaulyje nuo tada, kai jie priima vietą pas mus.

Naudodami SQE Law Essentials gausite pagalbą internetu ir atsiliepimus iš vieno iš mūsų teisininkų ekspertų. Turėsite prieigą prie pasaulinės klasės mokymosi medžiagos, įskaitant mūsų unikalius įtraukimo internetu metodus ir neprilygstamą internetinio dėstytojo priežiūrą ir palaikymą.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

 • Būkite pasirengę tęsti teisinį mokymą ir toliau studijuoti SQE1.
 • Ugdykite įgūdžius, reikalingus atsakyti į SQE1 stiliaus teisinių žinių klausimus.
 • Išplėskite savo studijas naudodami mūsų struktūrinį modulinį studijų modelį, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į pagrindines sritis kiekvieną semestrą, o ne visas kurso pabaigoje.
 • Mokykitės naudodami mūsų sėkmingą ir unikalų mokymosi modelį „Parengti, įtraukti, konsoliduoti“ (PEC).
 • Gaukite kvalifikuotų teisininkų kryptingą dėstytojų palaikymą, kiekviename modulyje kassavaitines dėstytojo vadovaujamas sesijas.
 • Mėgaukitės lanksčiomis studijomis – rinkitės studijuoti dieniniu arba neakivaizdiniu internetu.
 • Gaukite prieigą prie mūsų Careers ir Pro Bono komandos, kuri sudaro mūsų apdovanojimus pelniusią Įdarbinimo tarnybą. Jūsų užsakyta Employability Law Essentials programa padės suprasti ir ugdyti pagrindines kompetencijas, reikalingas norint būti advokatu.
 • Taip pat dirbame su daugiau nei 90 iš 100 geriausių advokatų kontorų.

Kurso struktūra

Akademiniai moduliai

Sužinosite esminius septynių akademinių modulių, kurie bus įtraukti į SQE1 vertinimą – funkcionuojančių teisinių žinių (FLK) – pagrindus. Kiekvienam iš šių modulių gausite el. knygos studijų vadovą.

 • Anglijos teisinė sistema ir konstitucinė teisė (įskaitant išsaugotą ES teisę)
 • Sutartis
 • Deliktas
 • Konstitucinė ir administracinė teisė
 • Baudžiamoji teisė
 • Žemės įstatymas
 • Pasitiki

Kurso informacija

Įvertinimas

Nėra egzaminų. Kiekvieno semestro ketvirtą savaitę rengiami bandomieji SQE1 vertinimai, kad būtų lengviau pasiruošti realių įvertinimų reikalavimams.

Sėkmingai baigę SQE Law Essentials, įskaitant praktikos testus ir pasityčiojimus, gausite baigimo sertifikatą, kuris padės pereiti prie mūsų LLM teisinės praktikos (SQE1&2).

Atkreipkite dėmesį: šis kursas nesuteikia akademinio apdovanojimo.

Struktūra

 • Pilnas laikas yra du semestrai po penkias savaites.

Šį kursą sudaro penki savarankiško mokymosi vienetai kiekviename modulyje, taip pat penki dėstytojo vadovaujami internetiniai klausimų ir atsakymų seansai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama sudėtingoms sritims, kurias savanoriškai pasirenka studentai arba nustato besimokančiųjų analizė.

Kiekvienam padaliniui bus skirta vienos valandos palengvinta dėstytojų peržiūros sesija (TRS). Jie vyksta kiekvieną savaitę, paprastai per pietų sesiją (12:30–13:30 ketvirtadienį ir penktadienį).

Kurso reikalavimai

Nereikalaujama. Tačiau SRA reikalauja laipsnio (arba lygiaverčio), kad būtų suteiktas advokatas.

Apie Mokyklą

Klausimai