Keystone logo
University of Law SQE SQE2 parengiamieji kursai – neakivaizdinė diena
University of Law SQE

SQE2 parengiamieji kursai – neakivaizdinė diena

20 Weeks

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Aug 2024

GBP 4 650 *

Stovykloje

* nuo 4000 svarų sterlingų

Įvadas

Šis kursas skirtas tiems, kurie nori gauti advokato kvalifikaciją Anglijoje ir Velse su SQE Pathway . Jis skirtas tiems, kurie baigė SQE1 mokymus, pvz., mūsų SQE1 paruošimo kursą. Šis kursas paruoš jus SRA centralizuotam SQE2 įgūdžių vertinimui, kurio metu bus tikrinami praktiniai teisiniai klientų apklausų, advokato, teisinio rašymo, projektų rengimo ir tyrimo bei bylos ir bylos analizės įgūdžiai. Tai yra mūsų naujojo SQE kursų rinkinio dalis.

Šis kursas skirtas tiems, kurie baigė SQE1 mokymą, pvz., mūsų SQE1 parengiamąjį kursą.

Įvadiniai pasiūlymai: sutaupykite 1000 svarų sterlingų. Nemokamas pasirengimo SQE2 egzaminui kursas.

Kurso struktūra

Moduliai

Lavinsite šešis SQE2 praktinius teisinius įgūdžius, susijusius su interviu, advokato pagalba, bylų ir reikalų analize, teisiniais tyrimais, teisiniu raštu ir projektų rengimu, kad galėtumėte dirbti SQE2 ir būti pasirengę praktikai.

 • Interviu. Pokalbio su klientu planavimas ir vedimas, dalyvavimo pažymos, įrašančios kliento pokalbį, parengimas ir pirminė teisinė analizė.
 • Advokatas / įtikinantis žodinis bendravimas. Advokatūros prieš teisėją planavimas ir vykdymas.
 • Atvejo ir dalyko analizė. Rašytinės ataskaitos parengimas partneriui, kurioje pateikiama teisinė atvejo analizė ir į klientą orientuotos konsultacijos.
 • Praktiniai teisės tyrimai. Teisinių tyrimų atlikimas iš įvairių šaltinių ir rašytinės ataskaitos rengimas.
 • Teisinis rašymas. Laiško ar elektroninio laiško pateikimas kaip advokatas, veikiantis byloje, kuris aiškiai ir teisingai taiko įstatymus ir yra tinkamas gavėjui.
 • Teisės rengimas. Renginio sudarymas naudojant precedentą arba dokumento taisymas.

Veikiančios teisinės žinios (FLK) yra svarbi SQE2 egzamino dalis ir šis kursas skirtas tiems, kurie jau studijavo FLK baigę SQE1 mokymus, pavyzdžiui, mūsų SQE1 parengiamuosiuose kursuose arba studijuodami LPC. nebus mokoma šiame kurse.

Viso kurso metu yra šeši vienetai per savaitę (du vienetai per savaitę neakivaizdiniuose kursuose). Kiekvienas skyrius vadovaujasi mūsų unikaliu dinaminio mokymosi modeliu: Paruoškite, įtraukite, konsoliduokite (PEC).

Pasiruoškite. Vienam vienetui ruošdamiesi sugaišite maždaug šešias valandas, naudodami Universiteto virtualią mokymosi aplinką (VLE), kurioje bus pasiekiami visi ištekliai. Pasiruošimo etapas apima daugybę mokymosi veiklų, įskaitant skaitymą rankiniu būdu, demonstracijas, daugialypės terpės priemones, parengiamąsias užduotis ir žinių patikrinimo viktorinas.

Užsiimk. „Engage“ etapas apima šešis, 90 minučių trukmės klasėje ir mokytojo vadovaujamus seminarus, kuriuose jūsų bus paprašyta praktikuotis ir pritaikyti įgūdžius, kuriuos pradėjote įgyti pasiruošimo etape. Turėsite devynias kontaktines valandas per savaitę su dėstytojais (tris valandas per savaitę neakivaizdinio kurso metu).

Konsoliduoti. Konsolidavimo etapą užbaigsite naudodami mūsų VLE. Šis etapas apims trumpas konsolidavimo mokymosi veiklas, daugiausia dėmesio skiriant SQE2 įgūdžių praktikavimui ir reguliariam praktikos kontekstui bei pagrindų įstatymo peržiūros testams, naudojant mūsų išmaniąją taisymo programą, kad atnaujintumėte žinias, reikalingas SQE2 vertinimams.

Kursas taip pat padės jums pasirengti kvalifikacinei darbo patirtimii (QWE) kaip advokato praktikantui, nes padės ugdyti praktinius teisinius įgūdžius, reikalingus praktikai.

Viso kurso metu yra reguliariai atliekami praktikos vertinimai su grįžtamuoju ryšiu, kad padėtų pasiruošti tikrojo įvertinimo reikalavimams.

Išsami informacija apie kursą

Lavinsite teisinius interviu, advokato, bylų ir bylų analizės, teisinių tyrimų, teisinio rašymo ir projektų rengimo įgūdžius, kad galėtumėte dirbti SQE2 ir būti pasirengę kvalifikacinei darbo patirtimii (QWE) ir praktikai.

Šis kursas paruoš jus SRA centralizuotam SQE2 vertinimui.

Kodėl verta rinktis SQE2 pasirengimo kursą?

 • Prisitaikanti ir suasmeninta besimokančiojo kelionė, naudojant mūsų dinaminį mokymosi modelį: Paruoškite, įtraukite, konsoliduokite (PEC), apimantį visus SRA įvertintus SQE2 įgūdžius.
 • Pasitikėjimas vertinimais ir daug praktikos atliekant konkretų žodinių ir rašytinių įgūdžių vertinimą, su kuriuo susidursite. Mūsų išmanioji peržiūros programa ULawSQE padės jums konsoliduoti ir peržiūrėti praktikos kontekstus, kuriais grindžiami SQE2 vertinimai, todėl jausitės visiškai pasiruošę ir tiksliai žinosite, ko tikėtis.
 • Pasinaudokite mūsų didele patirtimi padėdami studentams ugdyti įgūdžius, kurie bus įvertinti SQE2.
 • Mūsų patyrusių dėstytojų, kurie visi yra praktikai, išsamūs patarimai ir parama. Mokytojas stebės jūsų pažangą ir kas savaitę pateiks individualų atsiliepimą, kad žinotumėte, kur sutelkti dėmesį.
 • Visiškai nauji ištekliai, kuriuos specialiai SQE2 sukūrė mūsų dėstytojai ekspertai. Jums bus pateikta visa kurso medžiaga, įskaitant praktinius klausimus, mūsų išmanioji peržiūros programa, skirta peržiūrėti praktikos sritis, kuriose nustatyti SQE2 vertinimai, ir pagal užsakymą sukurti internetiniai studijų vadovai, specialiai sukurti SQE2.
 • Praktinio darbo patirtis. Sužinosite mūsų virtualioje advokatų kontoroje ULaw LLP. ULaw LLP atkartoja advokatų kontoros darbo aplinką, o studentai atlieka realias užduotis imituodami bylas, sandorius ir sandorius taip, tarsi jie būtų biure.
 • Parama jūsų karjerai. Turėsite prieigą prie apdovanojimus pelniusios ULaw Užimtumo tarnybos, kurioje gausite informacijos, patarimų, praktinės patirties ir nuorodų į profesiją, kuri padės jums sėkmingai dirbti. Visuose mūsų miesteliuose veikianti Įdarbinimo komanda padės pasiekti karjeros ir darbo patirties tikslus.
 • Taip pat dirbame su daugiau nei 90 iš 100 geriausių advokatų kontorų.

Įvadinis pasiūlymas

Kai užsisakysite šį kursą, gausite SQE2 pasirengimo egzaminui kursą nemokamai. Šiame trumpame, intensyviame peržiūros kurse pateikiami vertinimo technikos seminarai, peržiūros veikla ir bandomieji testai, siekiant užtikrinti, kad esate pasitikintis savimi ir visiškai pasiruošę SQE2 vertinimams.

Kurso reikalavimai

Nereikalaujama. Tačiau Solicitors Regulation Authority (SRA) reikalauja turėti laipsnį (arba lygiavertį), kad būtų suteiktas advokatas.

Įvertinimas

Nėra oficialių ULaw egzaminų. Reguliariai atliekami praktikos vertinimai su grįžtamuoju ryšiu, kad padėtų pasiruošti tikrojo įvertinimo reikalavimams.

Šis kursas nesuteikia akademinio apdovanojimo. Tačiau studentai, sėkmingai išlaikę SQE2 įvertinimus, sukaups 30 kreditų, kurie gali būti taikomi apdovanojimui gauti pagal Universiteto išorinių vertinimų pripažinimo politiką.

SQE vertinimus atliksite Pearson VUE testų centruose JK ir tarptautiniu mastu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip užsisakyti, sumokėti ir gauti savo SQE vertinimų rezultatus, taip pat paprašyti bet kokių pagrįstų koregavimų, apsilankykite SRA svetainėje.

SQE2 apima maždaug 14 valandų įgūdžių įvertinimo per penkias dienas. Yra 16 užduočių raštu ir žodžiu, apimančių šešis teisinius įgūdžius:

 • Klientų interviu, įskaitant susietą dalyvavimo pastabą / teisinę analizę
 • Advokatas
 • Bylų ir dalykų analizė, įskaitant derybų planavimą
 • Teisiniai tyrimai
 • Teisinis rašymas
 • Teisės aktų rengimas

Vertinimai nustatomi šiose praktikos srityse:

 • Nusikalstama praktika (įskaitant klientų konsultavimą policijos komisariate)
 • Ginčų sprendimas
 • Nuosavybės praktika
 • Testamentai ir testamentas, testamento administravimas ir praktika
 • Verslo organizacijos, taisyklės ir procedūros (įskaitant pinigų plovimą ir finansines paslaugas)

Apie Mokyklą

Klausimai