Keystone logo
University of Law SQE Teisinės praktikos kursai (LPC) – dieniniai
University of Law SQE

Teisinės praktikos kursai (LPC) – dieniniai

41 Weeks

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15 800 *

Stovykloje

* nuo 14 300 svarų sterlingų

Įvadas

Tai yra kvalifikacija, kurią reikia įgyti norint mokytis advokato ir yra skirta studentams, turintiems teisės išsilavinimą arba ne teisės studijas baigusiems, baigusiems LDK ir norintiems įgyti advokato kvalifikaciją. Sėkmingai programą baigusiems studentams įteikiamas magistrantūros diplomas. Ji yra orientuota į profesinį ir suteikia studentams pagrindinių teisinių žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai dirbti teisinėje praktikoje kaip advokatų praktikantai. LPC pakeičiamas SQE. Norėdami sužinoti, ar turite teisę eiti į LPC praktiką, apsilankykite Teisės universiteto svetainėje.

Reikalavimai kursui

Kad galėtumėte užimti savo vietą mūsų LPC, turite atitikti teisinės praktikos kurso (LPC) pradžios reikalavimus, nustatytus Advokatų reguliavimo institucijos (SRA) – žr. toliau. Jei nesilaikysite šių tinkamumo reikalavimų, Universitetas neturės kitos išeities, kaip tik atšaukti jūsų vietą kursuose. Jei esate ne EEE studentas, jums taip pat reikės vizos, apimančios visą kurso trukmę – žr. Vizos reikalavimus žemiau.

Teisės universiteto LPC atrankos kriterijai

  • Akademinis profilis ir pasiekimai, paprastai bent jau faktinis arba numatomas antros klasės pagyrimu teisės laipsnis arba LDK/CPE/MA teisės*
  • Pakankamas anglų kalbos mokėjimas sėkmingai baigti kursą - žr. Toliau pateiktus anglų kalbos reikalavimus
  • Bet kokios ypatingos aplinkybės, nurodytos jūsų paraiškoje Akademinės ar kitos nuorodos * Šis reikalavimas tenkinamas: A) suteikiant kvalifikacinį teisės laipsnį. Jūsų teisės laipsnis turi atitikti tam tikrus akademinius standartus, kad galėtumėte gauti.

Tai turi apimti tinkamą septynių teisinių žinių pagrindų – viešosios teisės, I prievolių (sutartis), II prievolių (delikto), baudžiamosios teisės, žemės teisės, nuosavybės ir patikėjimo fondų bei Europos Sąjungos teisės – įvertinimus. Papildomos gairės, kas yra kvalifikacinis teisės laipsnis; arba B) išlaikęs bendrą profesinį egzaminą (CPE) / teisės magistro diplomą (LDL) / magistro teisės magistro diplomą ir įgijęs teisės magistro diplomą, teisės magistro diplomą ar panašius, pvz., CILEX, diplomus. Teisės universitetas visiškai laikosi lygių galimybių teisės aktų ir aktyviai skatina teisininko profesijos įvairovę.

Mūsų priėmimo procesas veikia sąžiningai ir siekia, kad studentai galėtų kuo geriau panaudoti savo talentus. Kviečiame kuo anksčiau pranešti apie visus specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galėtume patenkinti jūsų reikalavimus. Jūs turite įvykdyti visus tinkamumo reikalavimus iki kurso pradžios – to nepadarius jums gali būti užkirstas kelias prisijungti prie kurso. Jei manote, kad tai gali būti problema (pavyzdžiui, jei pavėlavote vertinimo rezultatus), kuo greičiau susisiekite su priėmimo skyriumi 0800 289997 (JK), +44 (0)1483 216000 (tarptautinis).

Būsimi advokatai praktikantai SRA neseniai konsultavosi dėl keleto siūlomų taisyklių pakeitimų, įskaitant reikalavimo panaikinti studentams prašymą priimti studentus ir patvirtinti savo akademinį mokymo etapą prieš pradedant LPC. Jei jums buvo pasiūlyta mokymo sutartis, turite įsitikinti, kad Solicitors Regulation Authority (SRA) patikrino jūsų „charakterį ir tinkamumą“ būti advokatu. Tai gali užtrukti mažiausiai šešis mėnesius, jei turite:

  • Padaryta tam tikrų nusikalstamų veikų
  • Buvo pripažintas kaltu padaręs akademinį nusikaltimą
  • Turėjo rimtų finansinių problemų (tokių kaip bankrotas, individualūs savanoriški susitarimai ar apygardos teismo sprendimai)
  • Buvo pateiktos neigiamos reguliavimo išvados
  • Pademonstravo bet kokį kitokį elgesį, kurio nesitikėtume iš advokato (pvz., elgesys buvo nesąžiningas, smurtinis ar diskriminacinis). Daugiau informacijos rasite SRA tinkamumo teste 2011 ir užpildykite tinkamumo paraišką, jei reikia jiems pasakyti apie bet kokius klausimus. Jei neturite ką pasakyti SRA, galite jiems apie tai pranešti, kai jūs ir jūsų darbdavys praneš, kad jūsų mokymai prasidės. Jei SRA sprendimas nebus patvirtintas iki LPC pradžios datos, galite tęsti kursą, tačiau tai daryti prisiimate savo finansinę riziką. Jei turite klausimų dėl charakterio ir tinkamumo problemų, susisiekite su SRA telefonu 0370 6062555

Ankstesnio mokymosi akreditavimas

Jei anksčiau studijavote BVC arba BPTC, galite būti atleisti nuo tam tikrų LPC elementų. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite SRA svetainėje ir susisiekite su mūsų priėmimo komanda 0800 289997 (JK), +44 (0)1483 216000 (tarptautinis)

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte laipsnį ne JK ir esate ne iš „dauguma angliškai kalbančios šalies“, pateikite patvirtintą vieno iš patvirtintų anglų kalbos testų kopiją. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje.

Apie Mokyklą

Klausimai