Keystone logo
© Eva Dang
University of London LLM

University of London LLM

University of London LLM

Įvadas

Gauti vertingą kvalifikaciją iš bet kurios pasaulio vietos

Nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos, galite įgyti vertingos kvalifikacijos Londono universitete, mokydamiesi Londono universiteto tarptautinėse programose.

Londono universiteto Tarptautinė akademija bendradarbiauja su 11 Londono universiteto kolegijų, kad pasiūlytų lanksčias ir nuotolinio mokymo programas visame pasaulyje.

„Susitikimas su panašiais asmenimis, bendrai dirbant problemomis, plečiant mūsų akiratį, kuriant siekius ir svajones - tai neįkainojamas.“ Olga Zhukova MBA studentė - Londono universiteto tarptautinės programos - kalba apie MBA plenarinį posėdį.

Pasauliniai nuotolinio mokymosi lyderiai

Nuo pat įkūrimo 1858 m. Londono universiteto tarptautinės programos praturtino tūkstančių studentų gyvenimą visame pasaulyje. Jis tapo pasauliniu lyderiu nuotolinių ir lankstų studijų srityje, daugiau nei 54 000 studentų daugiau nei 180 šalių.

Formuokite pasaulį

Buvę studentai ir absolventai padėjo formuoti pasaulį. Jie ne tik įveikė daugybę asmeninių kliūčių mokytis, bet ir laimėjo Nobelio prizus, valdomas šalis ir rašė puikius literatūros kūrinius.

Programa, kuri jums tinka

Nesvarbu, ar esate bakalauras, ar profesionalus, norintis perkelti savo karjerą į kitą lygį, Londono universiteto tarptautinių programų programa jums tinka.

Jūs galite rinktis iš daugiau nei 100 laipsnių, diplomų, pažymėjimų ir atskirų modulių bakalauro arba magistrantūros lygiu. Jei norite keisti karjerą, mūsų lankstūs studijų metodai reiškia, kad galite tobulinti savo įgūdžius neperduodami dabartinio darbo.

Nuotolinis, internetinis ir lankstus mokymasis

Jei norite įgyti kvalifikaciją, kuri padės jums plėtoti ar pakeisti savo karjerą, arba jei jus domina įsivesti į temą, kuri įkvepia jus, galime pasiūlyti:

  • lankstumą
  • studijų medžiaga
  • mokymosi paramą
  • kvalifikacijas.

Studijuokite tavo tempu

Jums nereikia įdėti savo gyvenimo į studiją. Mūsų lankstūs studijų laikotarpiai - su galimybe studijuoti visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną - leidžia jums pritaikyti savo studijas apie savo šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Tyrinėkite, kur esate

Jei keliaujate į darbą ar planuojate persikelti į užsienį, nesijaudinkite - dėl savo internetinės mokymosi aplinkos galite studijuoti su jumis. Taip pat galite nustatyti egzaminus egzaminų centruose visame pasaulyje.

Vietos

  • London

    Student Advice Centre University of London Stewart House 32 Russell Square London WC1B 5DN

    Klausimai