Keystone logo
University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

Įvadas

Miami Teisės fakulteto Magistro studijų magistro laipsnis yra vienas iš įspūdingiausių teisinio išsilavinimo istorijų. Teisės mokykla prasidėjo iš maždaug keturiolikos studentų, baigusių studijas daugiau kaip tris ketvirčius prieš šimtmetį. Tačiau jo siekiai visada buvo dideli, o jo sėkmė atitiko tas ambicijas.

Šiandien Miami Law yra viena iš didžiausių tautos teisinių švietimo įstaigų. Fakulteto nariai yra lyderiai savo mokslo ir profesinėse srityse, kurioms naudingas labai talentingas ir įvairias studentų organizacijose turtingas ir sudėtingas mokymo programas bei plataus spektaklio kvalifikacijos kėlimo galimybes. Daugiau nei 17 000 absolventų, praktikuojančių visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir beveik aštuoniasdešimt šalių visame pasaulyje - visose praktikos srityse, iš įmonių ir viešojo intereso teisės, didelėse įmonėse, privačioje praktikoje, valstybės tarnyboje ar kaip vieninteliai specialistai, gali patvirtinti, kad išsilavinimą, kurį jie gavo.

Majamio teisės sėkmė sustiprina jos vietą Majamyje, vartuose į Ameriką. Mokymo programą papildo advokatai, užsiimantys sudėtingos teisinės praktikos rūšimis, kurias reikalauja didžiulė miesto teritorija, o tai suteikia įdomių galimybių aktyviam dėstytojui ir studentų įsitraukimui per pro bono veiklą ir klinikinę praktiką vietos bendruomenėje. Imigracija, verslo etika, rasių santykiai ir ekonominė plėtra pasaulio ekonomikoje yra viena iš šiuolaikinių problemų. UM fakultetas dirba su studentais, kad galėtų išspręsti.

Be to, unikali Miamio rasinė, etninė ir kalbinė įvairovė suteikia papildomų privalumų, kurių nėra kitose srityse. Metropolijos sritis įkūnija tokią pliuralistinę aplinką, kuri ateityje gali apibūdinti didelę JAV dalį. Vietos ekonomika ir socialinis gyvenimas yra tvirtai susietos su tarptautine prekyba, imigracija ir turizmu, globalizuotame pasaulyje simbolizuojančią liniją tarp vietos ir tarptautinės. Majamio globalizacija aiškiai apibrėžia "šiaurę-pietus", tačiau tokia komercija kaip Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regionas yra susijusi su Kanados, Europos ir Azijos ekonomika.

Su daugybe socialinių ir edukacinių pranašumų, Majamio universiteto teisės mokykla suteikia studentams nepakartojamą aplinką pasirengti profesinei praktikai.

Vietos

  • Tampa

    1311 Miller Rd, Coral Gables,, 33146, Tampa

Klausimai