Keystone logo
University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

Įvadas

Viena iš aukščiausių šalies viešųjų teisės mokyklų, University of Minnesota Law School yra lyderė, rengianti studentus spręsti sudėtingas šių laikų socialines, ekonomines ir verslo problemas. Mūsų išskirtinis fakultetas, novatoriška mokymo programa ir neprilygstamos klinikinio ir patirtinio mokymosi galimybės suteikia studentams 21 -ojo amžiaus reikalavimus.

Mes išsiskiriame reta kolegialia kultūra, kuri pabrėžia komandinį darbą, problemų sprendimą, lyderystę ir įtikinimą. Studentai mokosi mąstyti analitiškai, nustatyti pagrindinį sudėtingos problemos elementą ir kurti realaus pasaulio sprendimus-įgūdžius, kurie yra būtini ne tik teisės mokyklai visose darbo srityse. Viešoji paslauga yra mūsų esmė. Mūsų studentai tai priima, mūsų fakultetas ir personalas tai sustiprina, o mūsų bendruomenei tai naudinga.

Mūsų fakultete yra keletas labiausiai patyrusių ir produktyviausių pasaulio verslo, baudžiamojo teisingumo, tarptautinės teisės ir žmogaus teisių, teisės, mokslo ir technologijų mokslininkų. Didelis, aktyvus abiturientų tinklas Dvynių miestuose ir visame pasaulyje trokšta globoti, mokyti ir samdyti mūsų studentus.

Vietos

  • Minneapolis

    19th Avenue South,229, 55455, Minneapolis

    Klausimai