Keystone logo
University of Missouri School of Law

University of Missouri School of Law

University of Missouri School of Law

Įvadas

Dėkojame už susidomėjimą Misūrio teisės mokyklos universitetu!

Misjos universiteto Teisės fakultetas buvo įkurtas 1872 m. Nuo to laiko teisės mokykloje buvo parengti gerai apgalvoti teisininkai, kurie jautriai reaguoja į etines problemas, pasirengę tarnauti klientams ir pasiruošę vadovauti Misūrio valstijos ir tautos teisingumui.

Mizzou įstatyme mes didžiuojamės pasiūlydami prieinamą ir prieinamą teisinį išsilavinimą . Įperkamumas yra susijęs su teisinio išsimokslinimo kompetencija. Mūsų fakultetas yra pripažintas mokslinio darbo ir mokymo meistriškumo. Fakulteto nariai laikomi savo srities specialistais ir yra reguliariai cituojami nacionalinėse žiniasklaidos priemonėse, pavyzdžiui, The Washington Post, The New York Times, The Christian Science Monitor ir The Wall Street Journal. Pagrindinis tautos patentų įstatymo tinklaraštis yra autorius Mizzou teisės profesorius, kuris parodė prieš Kongresą patentų teisės reformos metu.

Mūsų studentams suteikiamas sudėtingas ir praktinis išsilavinimas . Mūsų bandomosios praktikos programa suteikia studentams praktinę patirtį, įskaitant galimybę sausio mėnesį atlikti neįvykdytus teisėjus ir teisininkus bei pažangių bandymų praktikos kursą, kurį dėsto vienas iš pirmaujančių teismo praktikos advokatų Misūris. "Mizzou Law" studentai turi galimybę toliau tobulinti savo įgūdžius vienoje iš mūsų klinikinių programų - baudžiamojo persekiojimo klinikos, verslumo teisinės klinikos, šeimos smurto klinikos, nekaltybės klinikos, tarpininkavimo klinikos ir veteranų klinikos - arba dviejų praktikos pavyzdžių - "Landlord / Tenant Practicum" ir "Legislative Practicum" .

Kaip nacionalinis lyderis ginčų sprendimo srityje, mes siekiame papildyti stiprią tradicinę mokymo programą, orientuotą į teisėtvarką, kaip problemos sprendimo pastangas . Mūsų ginčų sprendimo tyrimo centras yra nacionaliniu mastu pripažintu, kuriame dirba pagrindiniai mokslo darbuotojai iš visos šalies. "Mizzou Law" buvo suteiktas "Pripažintos kursų teikėjo" statusas, kurį suteikė Chartijos arbitrų institutas keturiems JD programos kursams, įskaitant tris arbitražo kursus.

Mes remiame studentus ieškodami teisės laipsnio, kai jie čia yra Hulstono salėje, tačiau mes taip pat žinome, kad po teisės mokyklos yra gyvenimas . Mūsų karjeros plėtros komanda siūlo studentams individualų dėmesį, nes jie nagrinėja karjeros galimybes ir daugybę su karjera susijusių programų.

Gyvenimas po teisės mokyklos dažnai prasideda baro egzaminu. 2016 m. Liepos mėn. "Mizzou Law" absolventai, besimokantys Misūrio advokato egzaminai, pirmą kartą praėjo 87,5 proc. - daugiau nei keturis taškus, didesnius už valstybės vidurkį.

Karjeros plėtojimo pastangos remiamos absolventų tinkle, išilgai plataus ir geografiškai, ir praktikoje. Tai apima absolventus, praktikuojančius kiekvienoje valstijoje Misūri, 50 valstybių ir 22 pasaulio šalyse. Jūs rasite mūsų absolventų visose praktikos srityse: viešąją paslaugą, vyriausybę, verslą, akademinę bendruomenę, ginčų sprendimą ir visų dydžių advokatų kontorų. Jie yra JAV Kongreso ir Misūrio generalinės asamblėjos nariai, prokurorai ir viešieji gynėjai, kaip verslininkai, ir kaip partneriai kai kuriose šalies prestižinėse advokatų kontorose. "Mizzou Law" absolventai yra "The Missouri Bar" lyderiai - šeši iš 15 pastarųjų 15 barų prezidentų yra mūsų absolventai.

Netenkina jūsų smalsumo? Susisiekite su mumis!

Gyvenimo

Mokiniai dažnai apibūdina MU akademinę atmosferą kaip sudėtingą, tačiau daugiausia dėmesio skiria mokymuisi, o ne konkurencijai. Kursai suteikia studentams plačią ir subalansuotą požiūrį į įstatymus ir teisines institucijas, kad jie būtų pasirengę įvairiems karjeros galimybėms teisėje, taip pat alternatyvioms karjeroms visoje šalyje.

Studentai

Pirmojo kurso klasė suskirstyta į du skyrius, kuriuose kiekviename skyriuje yra apie 60 studentų. Maždaug 75 proc. Aukštesniojo lygio klasių turi mažiau nei 25 studentų vidurkį.

Vidutinis studentų amžius svyruoja nuo 24 iki 26, o studentai pradeda teisinę mokyklą nuo 20 iki 60 metų amžiaus.

JD registracija yra 2016-2017 mokslo metų 336 metai, kurioje 40 procentų moterų ir apie 18 procentų mažumų studentų.

"Mizzou Law" studentai turi nedidelio dydžio studentus, kurie gali gauti fakulteto mokslininkų. Studentų fakulteto santykis šiuo metu yra 9,4: 1.

Vieta

"Hulston Hall" erdvus ir modernus mokyklos pastatas įsikūręs gražioje Misūrio universiteto miestelyje, greta universiteto garsių "Columns", studentų centro ir pramogų centro. 1988 m. Atidaryta "Hulston Hall", kurioje yra teisininkų mokyklos, biblioteka, studentų organizacijų biurai, salė ir valgomojo zona. Kaip sakė vienas studentas neseniai sakė: "Jūs ketinate turėti visas savo klases čia, jūs ketinate valgyti čia, ir jūs galite net miegoti čia - bet jūs taip pat ketinate smagiai čia".

"Hulston Hall" specialios funkcijos apima "Courtroom" įrašymo įrangą, skirtą padėti studentams praktikuoti ir tobulinti žodinių argumentų, gynimo ir bylinėjimosi įgūdžius; Teisės bibliotekos išsamią teisinių tyrimų duomenų bazių rinkinį ir spausdinimo medžiagą studijoms ir moksliniams tyrimams visose teisės srityse; ir mūsų teisininkų bibliotekininkų komanda - kelios su teisės laipsniais - IT specialistai ir personalas, padedantis teisės mokslininkams susipažinti su bibliotekos kolekcija ir ja naudotis.

Universitetas Misūris yra Columbia, Missouri centre, kuris dažnai vadinamas "Collegetown USA". Su maždaug 110 000 gyventojų, Kolumbija yra centrinėje Misūris, pusiaukelėje tarp Sent Luiso ir Kansas City ir apie 30 minučių nuo valstybės sostinė Jefferson City. Kolumbija paprastai vertinama kaip vienas geriausių JAV miestų, kur gyventi.

Tai, kas daro Columbia puikią vietą gyventi, yra individualus skonis, bet mums patinka jo platus takų tinklas, žymėjimas kaip meno ir kultūros centras, Pietryčių konferencijų sporto namai ir festivalių įvairovė.

Akreditavimas

Teisės mokykla yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos chartijos narys. Teisės mokyklą visiškai akredituoja Amerikos advokatų asociacija. Klausimai, susiję su ABA akreditavimu, gali būti nukreipti į teisinio švietimo konsultanto biurą, Amerikos advokatų asociaciją, 321 North Clark gatvėje, 21 aukšte, Čikagoje, IL 60654-7597 arba 312-988-6738. Pagrindinė informacija apie teisės mokyklą kasmet skelbiama ABA oficialiame teisės mokyklų vadove.

Studentų skundai, susiję su standartų, kuriuos Amerikos advokatų asociacijos skirsnis teisiniam švietimui ir administracijai nustato barams, laikomasi, pateikiami raštu akademinių reikalų asocijuotam dekanui arba, jei skundas susijęs su asmeniu, kuris dirba tokiu būdu, su dekanu teisės mokyklos.

Skunde nurodoma skundo pateikimo data; skundo pareiškėjo pavadinimas ir adresas; ir skundo aprašymas.

Skundo aprašyme pateikiamas akreditacijos standarto, kurį nurodo teisės mokyklos veiksmas ar neveikimas, aprašymas.

Akademinių reikalų asocijuotasis dekanas (arba teisės mokyklos dekanas) nagrinės skundą ir per 30 kalendorinių dienų nuo skundo gavimo raštu atsakys skundo pareiškėjui. Atsakymas parodys, ar Teisės mokykla ėmėsi kokių nors taisomųjų veiksmų, ar ne, kokių priežasčių nebuvo imtasi jokių veiksmų.

Vietos

  • Columbia

    Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai