Keystone logo
University of Missouri School of Law Lt ginčų sprendimo
University of Missouri School of Law

Lt ginčų sprendimo

Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

USD 19 540 / per year

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

Įvadas

LL.M. studijų programa susideda iš 24 kreditų valandų studijų ir paprastai gali būti baigta per metus, nors ne visą darbo dieną galimybė yra vietos studentams LL.M. ginčų sprendimo programoje.

Labai atrankinis programų pobūdis leidžia studentams individualizuoti savo studijų planą atsižvelgiant į jų konkrečius poreikius ir interesus. Pareiškėjai yra iš įvairių gyvenimo sričių ir iš įvairių šalių.

LL.M. ginčų sprendimo

Įkurta 1999 m. Kaip pirmoji tokio pobūdžio Jungtinėse Amerikos Valstijose, Mizzou LL.M. Ginčų sprendimas yra skirtas padėti teisininkams ir kitiems ginčų sprendimo specialistams plėtoti gilesnį ir platesnį supratimą apie konflikto vaidmenį visuomenėje ir geresnius konfliktų valdymo būdus, parengiant ir įgyvendinant tinkamus, veiksmingus ir teisingus ginčų sprendimo procesus.

Reikalingi kursai paprastai vyksta vieną dieną per savaitę, o tai leidžia studentams baigti programą ne visą darbo dieną, tęsdami darbą. Mažas dalyvavimas klasėse suteikia visiems studentams galimybę glaudžiai bendradarbiauti su mūsų nuolatiniu fakultetu, kuriame dirba vieni iš labiausiai vaisingų ginčų sprendimo mokytojų ir mokslininkų šalyje.

Per metus mums pasisekė turėti labai įvairų studentų organizaciją. Mūsų absolventai yra praktikuojantys teisininkai, ginčų sprendimo specialistai, teisėjai ir profesoriai įvairiose disciplinose.

Ar LL.M. Programa man?

Teisės magistro programa yra tinkama teisininkams, turintiems įvairią profesinę kvalifikaciją ir interesus, pavyzdžiui:

 • Konsultacijos privačioms ir viešosioms organizacijoms, atstovaujančioms klientams, ir jos galėtų padėti kurti savo organizacijoms skirtas sistemas, skirtas reguliariems ginčams, susijusiems su partneriais, klientais, tiekėjais ir darbuotojais, tvarkyti.
 • Advokatai, norintys administruoti viešąsias ir privačias ginčų sprendimo organizacijas, pavyzdžiui, privačias ginčų sprendimo įmones, ginčų sprendimo programas su teismo sprendimais, bendruomenės tarpininkavimo programas arba ginčų sprendimo biurus.
 • Vyriausybės teisininkai, kurie tarnauja kaip administracinės teisės teisėjai arba bylas nagrinėjantys pareigūnai, arba kurie yra atsakingi už visuomenės dalyvavimo procesus.
 • Advokatai, kurie nori tapti teisėtais akademikais, daugiausia dėmesio skiriant ginčams spręsti.
 • Advokatai, kurie nori plėtoti karjerą kaip tarpininkai, arbitrai, instruktoriai ir ginčų sprendimo konsultantai.
 • Advokatai privačioje praktikoje.
 • Advokatai iš užsienio, kurie dalyvauja kuriant ginčų sprendimo procesus savo šalyse.

Programa skirta:

 • Padidinti žinias apie įvairių ginčų sprendimo procesų tikslus ir padarinius.
 • Iš anksto suprasti tradicinių teisinių procesų ir kitų ginčų sprendimo procesų sąveiką.
 • Gerinti advokatų ir neutralių ginčų sprendimo procesuose naudojamus įgūdžius.
 • Skatinti supratimą, reikalingą tinkamiems, veiksmingiems ir teisingiems ginčų sprendimo procesams viešosiose ir privačiose organizacijose kurti.
 • Padidinti supratimą apie profesionalų ir etines atsakomybes neutralių ginčų sprendimo procesuose.
 • Padėti plėtoti teoriją, viešąją politiką ir profesinę etiką ginčų sprendimo srityje.

Idealūs studentai

Apie Mokyklą

Klausimai