Keystone logo
University of New York - Tirana (UNYT) Magistras tarptautinėje ir komercinėje teisėje (llm)
University of New York - Tirana (UNYT)

Magistras tarptautinėje ir komercinėje teisėje (llm)

Tirana, Albanija

Request duration

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Atsižvelgiant į vis didėjančią pasaulio prekybos ir pasaulinės bendruomenės svarbą, ekonomikai, verslo specialistai ir praktikuojantys teisininkai tikisi, kad jie tiksliai ir pasitiks
nacionalinės teisinės jurisdikcijos.

Ši programa orientuota į tarptautinę bendruomenę reglamentuojančią teisę ir teisinę sistemą bei pagrindines teisines problemas, susijusias su pasaulio rinkomis.

Niujorko universiteto (Tirana ) tarptautinės ir komercinės teisės magistro laipsnis (LLM) , bendradarbiaujant su Grinvičo universitetu (Jungtinė Karalystė), yra daugialypė programa, atvira
tiek praktikuojantiems teisininkams, tiek kitiems socialinių mokslų, verslo ir ekonomikos specialistams.

LLM buvo sukurta, kad atitiktų įvairiausių profesinių absolventų iš visų akademinių bendrųjų socialinių mokslų, įskaitant ekonomiką, verslą ir teisę.

Absolventai bus aprūpinti įgūdžiais, reikalingais įvairių karjeros srityje tarptautinės teisės. Baigus studijas, absolventai galės:

• suprasti esmines viešosios tarptautinės ir bendrovių teisės principus;
• Suprasti pagrindinius teisinius principus pasirinktoje studijų programoje siūlomoje studijų srityje;
• Pateikite išvadas ir išvadas nepriklausoma akademinių tyrimų dalis.

Programos struktūra

UNYT programą mokys anglų kalba, visą darbo dieną (14-18 mėnesių) arba ne visą darbo dieną (24-30 mėnesių). Bus numatyti du mokymo terminai, o trečias kadencijos laikas (įskaitant vasarą) bus skirtas studentui, kuris disertaciją prižiūri.

Programa buvo specialiai sukurta dirbantiems studentams, paskaitos vyksta vakarais ir / ar savaitgaliais. Struktūra leidžia paskirstyti kontaktines valandas per šešis savaitgalius kiekvienam kursui ir suteikia studentams galimybę skaityti medžiagą prieš pamokas ir pasiruošti daugiau interaktyvių sesijų jų savaitgalio kontakto metu.

Be to, studentai gali pasinaudoti proga praleisti ne mažiau kaip vieną savaitę Grinvičo universitete studijų metu, norėdami pasinaudoti Londono pažangių teisinių studijų bibliotekos institutu, kaip savo disertacinio tyrimo dalį.

LLM programą sudaro du pagrindiniai kursai ir vienas pasirenkamasis kursas, atrinktas iš įvairių variantų (iš viso 90 kreditų), taip pat didelė mokslinių tyrimų sudedamoji dalis, apimanti 15 000 žodžių (60 kreditų) disertaciją ir du privalomi mokslinių tyrimų įgūdžiai / metodika kursai (15 kreditų kiekviena).

Mokymas ir vertinimas

Programa apima paskaitų ir dalyvavimo bei problemų sprendimo sesijų, kurias vedė vietiniai ir užsienio specialistai, derinys. Programos studentai turi prieigą prie interaktyvios teisės studijų programinės įrangos ir daugybės specializuotų elektronikos teisės išteklių, tokių kaip LexisNexis, Westlaw ir Lawtel.

Priėmimo sąlygos

• Pirmasis teisės laipsnis arba humanitariniai ir socialiniai mokslai arba susijusios disciplinos iš akredituotos institucijos
• sėkmingas pokalbis su programos direktoriumi ar jo įgaliotu asmeniu, rodantis brandą, gebėjimus ir asmeninę motyvaciją
• Jei pareiškėjo pirmoji kalba nėra anglų kalba, anglų kalbos įgūdžių įrodymas pripažįstama tarptautine anglų kalbos kvalifikacija (TOEFL 213 kompiuterio balas / IELTS lygis 6.0) arba kiti įrodymai, kurie laikomi tinkamais, pvz., Anglų kalbos pirmojo laipsnio studija, ir tt Pastarajam kandidatams bus apklausti ir gali būti reikalaujama atlikti mokyklos administruojamą diagnostinį tyrimą


Finansinė pagalba

UNYT filosofija yra ta, kad kiekvienas turėtų siekti universitetinio išsilavinimo aukštojoje mokykloje ir kad neturėtų būti trukdoma vienam studentui taikyti vien ekonominių sunkumų. Taigi, buvo numatytas finansinės pagalbos planas, skirtas remti būsimiems kompetencijos studentams.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Tarptautinė veiklos teisė – vienerių metų magistrantūros programa
  • Stockholm, Švedija
 • LLM tarptautinė komercinė teisė – visu etatu
  • Bristol, Jungtinė Karalystė
  • Leeds, Jungtinė Karalystė
  • + 3 Daugiau
 • PG Dip tarptautinė teisė (AMIL) – ne visą darbo dieną
  • Online United Kingdom