Keystone logo
University of Ostrava

University of Ostrava

University of Ostrava

Įvadas

University of Ostrava (UO) yra viešasis mokslinių tyrimų universitetas, mokantis beveik 9000 studentų šešiuose fakultetuose. Mūsų gamtos mokslų fakultetas, Menų fakultetas, Menų fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas ir Švietimo fakultetas siūlo daug įvairių disciplinų ir netradicinių didžiųjų bendrovių derinių.

University of Ostrava kaip dinamiškas ir intelektualiai sudėtingas modernus institutas, yra tarptautinė aplinka mokytis. Mūsų universitetas yra išplitęs visoje senamiesčio centre, suteikiant stimuliuojančią aplinką, kad galėtume apmąstyti gyvuosius menus ir mokslus. Mokymas UO yra orientuotas į mokslinius tyrimus, o jo programas dažnai moko aktyvūs mokslininkai.

Universitetas didžiuojasi galėdamas išlaikyti dėstytojus, profesorius ir tyrėjus, kurie yra lyderiai savo srities srityje, kurie yra mokslininkai ir įkvepiantys bei atviri asmenybės, turintys ryškų kūrybiškumo jausmą.

Mažas universiteto ir jo santykinio jaunimo dydis (įkurtas 1991 m.) Leidžia stiprią individualų požiūrį į mūsų studentus ir lanksčią reakciją į šiuolaikinės visuomenės ir darbo rinkos poreikius. Universitetas siūlo aukštos kokybės išsilavinimą ir daug galimybių tiems, kurie nori įgyvendinti savo vizijas: kalbų studijose, studentų organizacijos steigimo ar praktinės patirties įgijimo. Universitetas aktyviai ieško galimybių studentams kelti kvalifikaciją ir padėti jiems pradėti karjerą.

University of Ostrava užmezgė bendradarbiavimą su keliomis vietinėmis organizacijomis (pvz., Vietine viešosios Čekijos televizijos studija), suteikiančia studentams vertingą darbo patirtį. Bendrijos dalyvavimas yra neatsiejama universiteto švietimo ir mokslinių tyrimų misijos dalis. UO ir jos fakultetai, studentų organizacijos ir mokslo institutai kasmet kuria ir skatina šimtus viešųjų renginių; Tai apima nemokamus seminarus, paskaitas, seminarus, patirtinius renginius, mokslinius nuotykius, labdaros renginius, tarptautinius renginius, sporto ir kultūros renginius, meno parodas, renginius, absolventų susitikimus, koncertus ir teatro spektaklius.

University of Ostrava yra esminė miesto ir jos socialinio gyvenimo dalis ir toliau bendradarbiauja su nuolat augančiu kultūros organizacijų ir vietos institucijų skaičiumi. Daugiau apie UO bendruomenės dalyvavimo vaidmenį skaitykite toliau skyriuje „UO @ live“.

Misija ir vizija

Universitetas, kurio misija yra atvira pasauliui, dirbanti regione.

University of Ostrava yra institucija, kuri mato savo vaidmenį plėtojant humanitarinius ir medicinos, mokslo ir meno sritis vietiniame regione, kuris tradiciškai siejamas su pramonės ir technologijų sritimis.

Juo siekiama prisidėti sprendžiant skubias Moravijos ir Silezijos regiono problemas socialinėse, aplinkosaugos ir sveikatos srityse ir formuoti Ostravą kaip tikrą universiteto miestą. Šiuo tikslu ji ketina ir toliau panaudoti savo potencialą, kad atspindėtų regiono tapatybę, kultūrą ir istoriją, taip pat ją puoselėjant kūrybinėje kūrybinėje veikloje.

University of Ostrava yra pasirengęs įgyti pažangias Europos mokslo ir stipendijų tendencijas regione ir sudaryti palankias sąlygas tarptautiniam bendradarbiavimui ir draugiška aplinka užsienio mokslininkams ir studentams.

Universitetas siekia būti institucija, kuri kryptingai skatina kokybišką mokslinę veiklą, sistemingai ieškodama naujų mokslinių tyrimų sričių ir grupių, galinčių pasiekti puikių rezultatų.

University of Ostrava atsiduria šiuolaikinės visuomenės iššūkiams ir kuria atsakingą, individualų požiūrį į įvairius mokinius, įskaitant konkrečias grupes (senjorams, socialiai remtiniems studentams, studentams, turintiems specialių poreikių), ir pasisako už vienodas galimybes mokytis ir draugiška. bendravimas su visuomene.

Kodėl mokytis University of Ostrava

 • Aukščiausios kokybės moksliniai tyrimai
 • Pagrindiniai jų kompetencijos sričių duomenys
 • Individualus mokytojų ir studentų požiūris
 • Įvairios studijų sritys
 • Jauna, šviežia, moderni, atvira dvasia
 • Didelis dėmesys individualiam augimui
 • Lankstumas ir jautrumas dėl mūsų universiteto mažo dydžio ir jaunatviškumo
 • Pabrėždami trečiąjį universiteto vaidmenį - veikti kaip vietos bendruomenės lyderiai
 • Puiki erdvė tiek studentams, tiek akademikams
 • Gyvybingas ir poetiškas atmosfera buvusiame Ostravos mieste

Vietos

 • Dvořákova 7 , 701 03, Ostrava

Klausimai