Keystone logo
University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

Įvadas

1790 m. Jamesas Wilsonas, Nepriklausomybės deklaracijos signataras, Konstitucijos rengėjas ir pirmojo JAV Aukščiausiojo Teismo narys, pirmąsias Pensilvanijos universiteto teisės paskaitas skaitė prezidentui George'ui Washingtonui, visiems jo kabineto nariams. Po šios palankios pradžios Pennas 1850 m. Pradėjo siūlyti nuolatinę teisės programą, vadovaujama teisinio švietimo novatoriaus George'o Sharswoodo. Nuo to laiko Pennas Law yra teisinio švietimo priešakyje mūsų šalyje.

Penno akademikus skatina jai būdinga kultūra ir inovacijų ekosistema. Jūs įvardijate tai, jei tai pažangiausia, universiteto dėstytojai ir studentai turi savo rankas. Įsikūręs laisvųjų menų ir mokslų srityje bei praturtėjęs keturių bakalaurų ir 12 aukštųjų mokyklų integruotais ištekliais, „Penn“ studentams siūlo neprilygstamą išsilavinimą, pagrįstą įtraukumu, intelektualiniu griežtumu, moksliniais tyrimais ir paskata kurti naujas žinias aplinkinių asmenų ir bendruomenių labui pasaulis.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Philadelphia

    Sansom Street,3501, 19104, Philadelphia

    Klausimai