Keystone logo
University of Sussex

University of Sussex

University of Sussex

Įvadas

Apie mus

University of Sussex yra pagrindinis Braitono University of Sussex intensyvių tyrimų. Mes turime tarptautinę ir vietinę perspektyvą, kurioje dirba darbuotojai ir studentai iš daugiau nei 100 šalių, dažnai užsiimame bendruomenės veikla ir teikiamomis paslaugomis.

129753_129711_LEW-6.jpg

Novatoriški tyrimai ir stipendijos

Saseksas yra pirmaujantis mokslo universitetas, kaip parodyta 2014 m. Mokslinių tyrimų tobulumo programoje (REF).

Pagal originalumą, reikšmingumą ir griežtumą daugiau nei 75% Sasekso mokslinių tyrimų veiklos yra priskiriami pirmaujančioms pasaulyje (4 *) arba tarptautiniu mastu (3 *).

Atskirai pabrėžiami „REF 2014“ rezultatai:

  • „Sussex History“ JK įvertino savo tyrimų rezultatų kokybę aukščiausiu įvertinimu
  • nuo paskutinio 2008 m. tyrimų įvertinimo Susekso anglų kalba JK padidėjo nuo 31 iki 9
  • 84% universiteto psichologijos tyrimų poveikio buvo įvertinta kaip aukščiausias galimas pažymys, 4 *
  • „Sussex Geography“ padarė 4 * vertinimus pagal bet kurį JK pateiktą geografijos tyrimą.

Apskritai universitetas užėmė 36 vietą (tarpdisciplininių institucijų) pagal pažymių vidurkį (GPA).

Mokymas ir mokymasis

University of Sussex studijuoja 16 820 studentų (2017–18 darbo dienos ekvivalentai), iš kurių maždaug ketvirtadalis yra antrosios pakopos studentai. 76% mūsų studentų yra JK ar ES studentai, 24% - užjūrio studentai.

Kūrybinis mąstymas, mūsų mokymo įvairovė, intelektualiniai iššūkiai ir tarpdiscipliniškumas visada buvo pagrindiniai Sasekso švietimo dalykai.

Mūsų tikslas - pateikti mokymo ir mokymosi programas, pagrįstas naujausiais tyrimais, patrauklias studentams iš visų socialinių ir ekonominių bei kultūrinių sluoksnių ir suteikiančias įgūdžių visam gyvenimui.

Mūsų darbuotojai

„Sussex“ sukūrė naujovių ir įkvėpimo reputaciją ir pritraukia pirmaujančius mąstytojus bei tyrėjus.

Mes turime daugiau nei 2100 darbuotojų, iš jų apie 1000 mokymo ir tyrimų darbuotojų, iš kurių daugiau kaip 300 yra tik moksliniai tyrimai.

Mūsų darbuotojai turėjo tris Nobelio premijos laureatus, 12 Britanijos akademijos bendradarbių ir prestižinės „Crafoord“ premijos laureatą.

129755_129709_Mootlg-13.jpg

Tarptautinis Saseksas

Nuo pat įkūrimo „Sussex“ turėjo tarptautinę akademinės veiklos ir perspektyvų perspektyvą.

Į mūsų miestelį pritraukiame darbuotojų ir studentų iš daugiau nei 100 šalių, o beveik trečdalis darbuotojų atvyksta iš JK ribų.

Mūsų tyrimai sprendžia svarbiausias pasaulio problemas su pagrindinėmis kompetencijos sritimis, tokiomis kaip klimato pokyčiai ir plėtros tyrimai.

Mes turime daug ryšių su institucijomis visame pasaulyje, tokiomis kaip Pekino universitetas, Nacionalinis Taivano universitetas ir Harvardo-Sasekso programa.

Campus gyvenimas

Saseksas turi vieną gražiausių miestelio vietų JK.

Įsikūręs kalvotame parke, Braitono pakraštyje, miestelis sujungia apdovanojimus pelniusią architektūrą su žaliomis atviromis erdvėmis.

Miestelį supa South Downs nacionalinis parkas, tačiau tik kelios minutės kelio nuo linksmo Braitono miesto

Projektavo seras Bazilijus Spence'as. Pastatams, sudarantiems universiteto miestelio širdį, buvo suteiktas išvardytų pastatų statusas 1993 m.

129754_129710_CLB-03.jpg

Verslas ir bendruomenė

„Saseksas“ turi senas tradicijas užmegzti ryšius su verslu ir bendruomene, kuris tęsiasi ir šiandien, vykstant tokioms veikloms kaip Sasekso inovacijų centras, viešos paskaitos ir teikiamos paslaugos bendruomenei.

Mūsų tikslas yra padėti regiono įmonėms ir organizacijoms ugdyti aukštesnius darbuotojų įgūdžius ir skatinti naujoves bendradarbiaujant su kitomis institucijomis už Sasekso ribų, kad būtų naudinga platesnei visuomenei.

Sasekso inovacijų centras teikia paramą technologijomis ir žiniomis grįstų įmonių Sasekse kūrimui ir augimui.

Dabar centras yra klestinti verslo aplinka beveik 80 sparčiai augančių įmonių.

Nuo jo įkūrimo centre buvo įsikūrusi daugiau nei 160 bendrovių; jų sukauptos pajamos viršija 250 milijonų svarų sterlingų, o vietiniai darbuotojai įdarbina šimtus žmonių.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Brighton

    Brighton, Jungtinė Karalystė

Klausimai