Keystone logo

University of Trento – Faculty of Law

A logo

Įvadas

Trento universiteto Teisės fakultetas, įsteigtas 1984 m., Yra vienas iš pirmaujančių Italijos universitetų. Trento teisės fakultete nuosekliai įsitraukęs į penkių geriausių teisės mokslų magistro laipsnį, skirtą moksliniams tyrimams ir mokymui, jis vertina savo lyginamąjį teisinių studijų metodą.

Trento universitete teisė mokoma kaip sudėtinga realybė, įskaitant vidaus, tarptautinį, viršvalstybinį įstatymą ir jų tarpusavio sąveiką. Atsižvelgiant į tai, lyginamoji teisė yra naudojama kaip pageidaujama metodologija nagrinėjant vidaus teisines sistemas ir konkrečius teisinius reiškinius. Taigi, pasirenkant studijuoti teisę Trento, studentams suteikiama sudėtinga mokymosi patirtis, kurios dėsto studentus į teisės sritį tiek lyginamuoju, tiek tarpvalstybiniu aspektu.

Atsižvelgdamas į tai ir atsižvelgdamas į rinkų globalizaciją ir tarptautinių santykių augimą, Teisės fakultetas 2017/2018 m. Pradės naują trejų metų teisinių studijų bakalauro studijų programą "Lyginamosios, Europos ir tarptautinės teisinės studijos bakalauro laipsnis" (arba CEILS), mokomas tik anglų kalba. CEILS programos tikslas - suderinti tiek treniruočių fakulteto etoso centrinį tarptautinį aspektą, tiek didėjančią Europos ir tarptautinių profesionalų paklausą teisės studijose.

Renkant vietinius ir užsienio studentus ir taikant state-of-the-art mokymo metodus, gautus remiantis mūsų šalies ir tarptautinės fakulteto patirtimi, CEILS studentams bus taikomos įvairios metodikos, drausmės tradicijos ir jurisdikcijos, o kursai programos apima daugelį sričių ir sustiprins lyginamąsias, tarptautines ir tarptautines įstatymo dimensijas.

CEILS studentai turės galimybę kreiptis dėl stažuočių programų nacionalinėse ir tarptautinėse institucijose. Studentų bendruomenės įvairovė pagerins jų mokymosi prievolę ir sustiprins jų bendravimą su kitomis kultūromis mokymo laikotarpiu. Galiausiai, sėkmingai baigus programą, CEILS absolventai galės baigti savo išsilavinimą, įgiję italų ar tarptautinį magistro laipsnį, arba nedelsdami pradėti karjerą teisinėje profesijoje tarptautinėje rinkoje.

Vietos

  • Faculty of Law of the University of Trento via Verdi, 53, 38122, Trento

Klausimai