Keystone logo
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Įvadas

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią patrauklią studijų programą, garsųjį Vroclavo universitetą, energingą Vroclavo miestą ir įdomų studentišką gyvenimą, apsilankykite mūsų tinklalapyje čia.

Vroclavo universitetas turi turtingą daugiau nei trijų šimtmečių istoriją. Leopoldo I Habsburgo įkurtas universitetas iš kuklios jėzuitų vadovaujamos mokyklos virto viena didžiausių mokslo įstaigų Lenkijoje. XIX amžiaus pradžioje universitete buvo penki fakultetai: filosofijos, katalikų teologijos, evangelikų teologijos, teisės ir medicinos. Vėliau jį išplėtė daugybė skyrių, laboratorijų ir gamtos muziejus, egzistuojantis iki šiol. Šiandien svarbiausias Vroclavo universiteto dėmesys skiriamas moksliniams tyrimams. Mūsų mokslininkai palaiko daugybę ryšių su kolegomis tyrėjais iš kitų Lenkijos ir viso pasaulio aukštųjų mokyklų. Mūsų tyrėjų sėkmę neseniai pripažino Lenkijos valdžios institucijos, kurios, palyginti su ankstesniais metais, 80% padidino finansavimą tiek įrangai, tiek moksliniams tyrimams mūsų universitete. Verslumo akademinis inkubatorius yra naujas Vroclavo universiteto padalinys, skirtas padėti studentams pradėti savo verslą teikiant nemokamas verslumo konsultacijas, organizuojant konferencijas, seminarus, subsidijuojant pasirinktas investicijas ir siūlant biuro patalpas. Verslumo akademinis inkubatorius bendradarbiauja su Vroclavo technologijų parku - technologiniu centru, kuriame yra laboratorijos, biuro patalpos, konferencijų centras ir moderni daugialypės terpės įranga. Technologijų parko tikslas yra sudaryti sąlygas panaudoti Vroclavo ir regiono mokslinį ir pramoninį potencialą bei skatinti pažangių technologijų pramonę. Vroclavo universitetas didžiuojasi, kad yra vienas iš jo akcininkų. Šiandien Vroclavo universitetas yra didžiausias regiono universitetas, kuriame mokoma per 40 000 studentų ir apie 1300 doktorantų 10 fakultetų. Universitetą kasmet baigia 9000 studentų.

Teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetas

Teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetas yra vienas didžiausių Lenkijoje. Jo tradicija prasidėjo 1811 m. Įsteigtai Prūsijos teisės mokyklai. 200 fakultetų dėstė daugiau nei 12 000 studentų, o doktorantūroje - 170 studentų. programas. Fakultetas siūlo tarptautines mainų programas ir didžiuojasi, kad priima tarptautinius studentus iš Europos, Rusijos, Kazachstano ir Afrikos šalių. Studentai gali tapti klubų ir visuomenių nariais, dalyvauti nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei simpoziumuose. Studijų sritys:

 • Įstatymas
 • Administracija
 • Ekonomika

Tyrimai: kompetencijos sritys:

 • Lenkijos istorija ir Lenkijos teisė
 • Administracinė, civilinė, baudžiamoji, finansinė ir privatinė teisė
 • Tarptautinė ir Europos teisė
 • Ekonomikos teorija

Tarptautiniai ryšiai: fakultetas turi akademines partnerystes su maždaug 40 institucijų daugiau nei 18 pasaulio šalių, įskaitant:

 • Hidalgos aukštojo mokslo centras Meksikoje
 • Lotynų Amerikos konstitucinės teisės centras Buenos Airėse,
 • Vokietijos teisės mokykla
 • Magistrantūros centras, Strasbūras
 • CEDIMES institutas, Prancūzija
 • Kembridžo universiteto anglų ir Europos teisės kursai.

Įranga: viena iš didžiausių Lenkijos teisės bibliotekų su naujausia įranga, paskaitos salės, klasės, kompiuterių laboratorijos ir studijų kambarys su prieiga prie interneto ir duomenų bazių.

Vietos

 • Pl. Uniwersytecki 1, 50-137, Wrocław

Klausimai