Keystone logo

The University Of Aizu

A logo

Įvadas

Nustebinkite pasaulį

Jūs galite būti kitas asmuo, kuris užkariauja pasaulį

The University Of Aizu yra pirmasis Japonijos universitetas, skirtas tik informatikai ir inžinerijai. Kompiuterių mokslas ir inžinerija yra perspektyvi ir pažangiausia disciplina, apimanti plačias programas, ir tampa žinių kūrimo technologijų pagrindu. The University Of Aizu vadovaudamasis principu „Pradedant nuo vietinių bendruomenių į pasaulį“ ir „siekiant pažinti žmoniją“ (proveržis, prisidedantis prie žmonijos taikos ir klestėjimo), atliko kompiuterinių mokslų ir inžinerijos mokslinius tyrimus ir švietimą. pirmaujanti pasaulis nuo universiteto atidarymo, o daugelis ne Japonijos fakulteto narių, kurie pasiekė puikių mokslinių tyrimų pasiekimų nei bet kuris kitas universitetas Japonijoje.

Apie „ UoA

  1. Skatina talentus, kurie vadovaus žinių visuomenėje.
  2. Gydo kompiuterių mokslininkus ir aukštos kvalifikacijos kompiuterių inžinierius, kurie sukurs ir išnaudos „žinias“ naujai erai.
  3. Turi pirmos klasės dėstytojų iš beveik dvidešimt pasaulio šalių.
  4. Teikia puikią kompiuterinę aplinką, neprilygstamą kitų universitetų.
  5. Atveriamas pasaulis, kuriame anglų kalba naudojama kaip bendra kalba.
  6. Skatina paslėptą neribotą kūrybiškumą, mokydamas kritinį mąstymą ir vertindamas jų smalsumą, be išankstinių idėjų.

Instituciniai tikslai

The University Of Aizu misija yra „ The University Of Aizu žmones,“ arba, kitaip tariant, padaryti atradimus ir išradimus, kurie prisidės prie žmonių taikos ir gerovės. The University Of Aizu žada pirmiausia įdėti savo mokinius ir pasiekti pasiekimų, kurie bus vertinami akademinėje bendruomenėje, naujovių tvariam augimui Fukušimos prefektūroje, Japonijoje ir pasaulyje. Universiteto šūkis yra „Šviesa kaip pionieriai“ su smalsumu, svajonėmis ir sudėtinga dvasia.

Unikalios savybės

Svarbiausias kompiuterių mokslo mokymas

The University Of Aizu pritaikė UNIX sistemą, pvz., „Mac“, „Linux“ ir „Solaris“ savo pagrindinei kompiuterio aplinkai, kad užtikrintų informacijos apie vidaus operacijas ir aukštą bendrą našumą, įskaitant tinklo srautą, matomumą ir įgyvendintų stabilią švietimo ir mokymosi aplinką. Mašinos ir įrenginiai, naudojami kompiuterių pratybų kambariuose ir aparatūros dirbtuvėse, keičiami kas trejus metus. Dauguma laboratorijų ir kompiuterių yra prieinami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Tarptautinė aplinka

Pasaulinio lygio ir aukščiausio lygio fakultetas, įdarbintas iš viso pasaulio

Užsienio internacionalizavimo dėka, The University Of Aizu įkūrimo pradžios, įdarbinome išskirtinius asmenis iš Japonijos ir užsienio bei ieškojome puikių dėstytojų, peržiūrėdami jų pasiekimus atitinkamose srityse, atlikdami išsamius tyrimus, o tai sudarė apie 40 proc. fakultetas yra ne japoniškas. Mes taip pat skatinome bendradarbiavimą su užsienio universitetais. Buvo sudaryti susitarimai su daugiau nei 80 universitetų ir mokslinių tyrimų institutų visame pasaulyje.

Didelis užimtumo lygis

Vidutinis užimtumo lygis siekia beveik 100%

mūsų absolventai kasmet dirba beveik 100 proc. Daugelis mūsų studentų, tiek Japonijos, tiek tarptautinių, gauna darbo pasiūlymus ir dirba žinomose Japonijos kompanijose įvairiose srityse, ypač programinės įrangos kūrimo, elektronikos ir ryšių technologijų bei tinklo paslaugų srityse. Mūsų darbuotojai gali suteikti mokytojams karjeros tobulinimo, taip pat darbo medžioklės įgūdžius. Be to, už užimtumo gairių susitikimus kviečiami už vadovaujančias įmones atsakingi asmenys ir atitinkami specialistų iš darbo žurnalų.

Įėjimas į pasaulį

Mūsų universiteto tarptautinės charakteristikos yra susijusios ne tik su mūsų tarptautiniais tyrėjais, bet ir su daugybe galimybių studentams žaisti pirmaujančius vaidmenis pasaulyje. Studentams suteikiamos galimybės įgyti praktinių žinių dalyvaujant stažuotėse Japonijos ir užsienio kompanijose, konkursuose ir konkursuose.

The University Of Aizu svetainė

http://www.u-aizu.ac.jp/

Išplėstinė IRT pasaulinė programa

http://www.u-aizu.ac.jp/sgu/program/freshman/index.html

Įvadas apie Aizu Unviresity

https://www.youtube.com/watch?v=iy6NGm9awEw&t=51s

Vietos

  • Aizu-Wakamatsu, Fukushima Pref., 965-8580, Aizuwakamatsu

Klausimai