Keystone logo
University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

Įvadas

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie mados universiteto prenumeratą

Mokykitės mados dizaino internete iš profesionalų

 • Pirmoji ir didžiausia internetinė mados dizaino ir verslo vaizdo įrašų biblioteka pasaulyje
 • Pamoką veda mados kolegijos profesoriai ir pramonės profesionalai
 • Prenumeruokite ir mėgaukitės neribota prieiga prie daugiau nei 500 vaizdo pamokų, mokančių visus mados dizaino aspektus
 • Apsilankykite Mados universiteto svetainėje adresu UniversityofFashion.com, kad peržiūrėtumėte visų pamokų peržiūras ir pamatytumėte daugybę specialių svetainės funkcijų

Kaip tai veikia

Dirbame pagal abonementą. Užsiprenumeravę Mados universitetą, jūs iškart gausite prieigą prie visų 500 ir daugiau pamokų 13 skirtingų mados disciplinų. Juos galite žiūrėti bet kada ir bet kur. Dauguma mokyklų ima atskirą mokestį už kiekvieną kursą. Šie mokesčiai gali sudaryti iki kelių tūkstančių dolerių, kol baigsite mokslus. Be to, per kelerius metus turite fiziškai keliauti į mokyklos klases, kad sužinotumėte, ką reikia žinoti. Tačiau, turėdami Mados universitetą, tik už 189 USD galite naudotis visais mūsų kursais (daugiau nei 500) visus metus ir mokytis mados dizaino iš bet kurios vietos taip greitai ar lėtai, kaip norite.

Profesionaliai parengtos pamokos

Mados universiteto bibliotekoje yra šimtai pamokų, demonstruojančių kiekvieną mados verslo ir mados dizaino aspektą, pvz., Piešimas, raštų kūrimas, mados menas, produktų kūrimas, CAD, siuvimas, mados verslas, mezginiai, paskaitos ir daug daugiau. Mūsų pamokas organizuoja „Beginner“, „Intermediate“ ir „Advanced“, kad mokytų pradedančius mados studentus, taip pat patyrusius, profesionalius mados dizainerius ir namų kanalizaciją, norinčius plėsti savo įgūdžius.

Dėstė profesionalai, niekada mėgėjai

Mūsų pamokas dėsto tik mados kolegijų profesoriai ir mados pramonės profesionalai.

Lengvai sekamos pamokos

Mūsų vaizdo pamokose žingsnis po žingsnio paaiškinama, kaip viską padaryti patiems. Kai kurie mūsų vaizdo įrašai yra trumpi, pvz., 10 minučių. Tačiau kiti bėga pusantros valandos. Dauguma mūsų pamokų trunka vidutiniškai 30–40 minučių.

Klauskite mūsų bet ko

Jei žiūrėdami mūsų pamokas turite klausimų arba dirbdami su vienu iš mūsų projektų susiduriate su problema, tiesiog parašykite mums! Mūsų svetainėje pateikiama paprasta kontaktinė forma. Mes beveik visada atsakome į savo studentų klausimus per 24 valandas, net savaitgaliais.

Įrankiai ir reikmenys

Visose mūsų pamokose pateikiamas priedų ir įrankių, kurių jums reikės norint sukurti šios pamokos projektą, sąrašas. Jei nesate susipažinę su reikiamu įrankiu arba neturite kai kurių ar visų reikalingų reikmenų, turime puslapį „Mados dizaino įrankiai“, kuriame paaiškinama, kaip atrodo ir veikia kiekvienas įrankis, ir pateikiami įvairūs būdai, kaip nusipirkti Tau reikia.

Aiškiai matomos demonstracijos

Mūsų pamokos profesionaliai rengiamos didelėje, gerai apšviestoje studijoje, naudojant profesionalius videografus ir garso technikus, valdančius aukštos kokybės fotoaparatą, apšvietimo ir įrašymo įrangą. Visos mūsų pamokos yra dėstomos iš dizainerio perspektyvos, ty žiūrint į savo darbą taip, kaip žiūrėtumėte kurdami kažką, save. Tai yra daug geresnis būdas mokytis, nei stebėti demonstraciją priešais jus, kur jūs galite pamatyti tik tai, ką mokytojas daro, žiūrėdamas atgal ar „apversdamas“ perspektyvą.

Užrašai ir nuorašai

Visos mūsų žingsnis po žingsnio pamokos apima visą stenogramą, kad galėtumėte tiksliai perskaityti, ką mokytojas sakė pamokoje. Visuose mūsų vaizdo įrašuose taip pat yra pasirenkamų subtitrų, kad jie būtų suprantamesni.

Puiki garso kokybė

Visos mūsų pamokos rengiamos naudojant atskirą balso perdavimo takelį, kuris tiksliai atitinka mokytojo veiksmus ekrane. Mados universiteto pamokoje visada galite išgirsti ir suprasti kiekvieną žingsnį. Jokių ilgų, nuobodžių pauzių. Jokių klaidų. Jokių perdarymų.

Daug naudingų mados išteklių

Daugelyje mūsų pamokų pateikiami naudingi, atsisiunčiami failai, kurie padės geriau suprasti pagrindines sąvokas, atlikti sudėtingus matavimo skaičiavimus arba pritaikyti projektą skirtingo dydžio modeliams.

Daugelis mūsų prenumeratorių šiuo metu mokosi mados mokykloje

Esame didelė mados mokyklų rėmėja. Jei kada praleidote pagrindinę pamoką, žinote, kad beveik neįmanoma atkurti šios demonstracijos, net kai skolinatės draugo užrašus. Rašytiniai žodžiai tiesiog negali apibūdinti visų sudėtingų fizinių judesių, kuriuos instruktorius naudoja kurdamas drabužį. Tačiau mados universitetas tikrai gali jums padėti! Yra tikimybė, kad turime pamoką, kuri beveik parodo, ką jūsų profesorius pademonstravo klasėje.

Mūsų abonentams patinka galimybė vėl ir vėl žaisti mūsų pamokas, žiūrėti, ką daro instruktorius, ir tada daryti tuos pačius veiksmus, patys, naudodami savo audinius ir įrankius. Mūsų rimti mokiniai keletą kartų kartoja tai, ką padarė instruktorius vienoje iš mūsų pamokų, kol jie tikrai įsisavina mokomą įgūdį. Tai gali būti skirtumas tarp A ar C gavimo, kai terminas baigiasi. Daugelis tūkstančių studentų iš geriausių pasaulio mados mokyklų peržiūrėjo mūsų pamokas, kad papildytų oficialų mados išsilavinimą ir padėtų jiems įveikti namų darbus bei specialius projektus.

Sertifikatai ir laipsniai

Mes nesuteikiame pažymėjimų ar formalių laipsnių. Daugelis mūsų studentų jau dirba arba lanko mados mokyklą, visą darbo dieną. Daugelis mūsų studentų užsiprenumeruoja mados universitetą, kad vėliau galėtų dirbti savo dizaino versle. Kiti mados universiteto studentai gyvena per toli nuo geros mados mokyklos, kad galėtų ją lankyti, ar turėtų vaikų, kuriais galėtų pasirūpinti, ir gali mokytis mados tik naktį ar savaitgalį, arba tiesiog negali sau leisti mokytis. į įprastą mokyklą. Šiems studentams suteikiame daug pigesnį ir lankstesnį būdą mokytis mados dizaino. Tačiau mūsų abonentai vis dar gali pasinaudoti mūsų mokymu, norėdami gauti darbą iš tradicinių emploterių. Mados universiteto studentai demonstruoja savo kompetenciją darbdaviams, parodydami darbdaviams daugybę drabužių, kuriuos jie patys pagamino naudodamiesi mūsų pamokomis. Tai daug geresnis kompetencijos įrodymas nei pergamento gabalas.

Privalumų santrauka

 • Mėgaukitės neribota prieiga prie bibliotekos, kurioje yra daugybė šimtų mados dizaino vaizdo pamokų, kurias moko profesionalūs mados dizaineriai
 • Mokykitės bet kuriuo paros ar nakties metu, kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose, bet kurioje vietoje
 • Gali dar labiau sustiprinti jūsų mokymąsi perskaitę visas mūsų rašytines pamokų stenogramas
 • Greitai gaukite atsakymus į savo klausimus. Mūsų patyrusių mados dizainerių darbuotojai yra pasirengę atsakyti į jūsų klausimus ir išspręsti jūsų problemas.
 • Gaukite kiekvienai pamokai reikalingų įrankių ir reikmenų sąrašą, o daugeliui - paprastą būdą juos įsigyti
 • Sukurkite matomą savo naujai įgytų įgūdžių įrodymą, kurį parodysite būsimiems darbdaviams ir mados kolegijoms
 • Prenumeruodami mėgaukitės daugybe mados paskaitų, dizainerių interviu, ekskursijų po įmones ir muziejus ir dar daugiau.
 • Prenumeruodami nemokamai pasinaudokite daugybe mūsų išteklių, pvz., Naudokite mūsų mados terminijos žodyną, naršykite mūsų rekomenduojamas knygas, žurnalus ir tinklaraščius ir atsisiųskite nemokamus „croquis“

Kaina

Mūsų metinė prenumerata kainuoja tik 189 USD per metus. Taip pat siūlome pasikartojantį mėnesinį abonementą - 19,95 USD per mėnesį. Už tai gausite neribotą prieigą prie visų mūsų išteklių ir vaizdo įrašų pamokų pagal pareikalavimą. Viskas! Apsidairykite internete. Dauguma kitų internetinių mados kursų kainuoja šimtus, jei ne tūkstančius dolerių, tik už vieną klasę! Niekada nerasite geresnės vertės nei mados universitetas.

Mūsų istorija

Mados universitetą įkūrė ir sukūrė Francesca Sterlacci. Francesca baigė Niujorko mados technologijų institutą (FIT). Ji Niujorke įkūrė „Francesca Sterlacci Ltd“-aukščiausios klasės dizainerių etiketę, kuri buvo parduota „Saks“, „Nordstroms“ ir daugeliui kitų prabangių parduotuvių visame pasaulyje. Tada ji pradėjo dėstyti FIT ir galiausiai tapo jų mados dizaino kėdėmis. Francesca parašė daug rašymo knygų apie madą, ypač „Mados odos dizainas“, „Istorinis mados pramonės žodynas“, o 2019 m.-3 knygų serija: „Siuvimo būdai pradedantiesiems“, „Rašto kūrimo būdai pradedantiesiems“ ir „Piešimo būdai pradedantiesiems“.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie mados universiteto prenumeratą

Vietos

 • New York

  220 Madison Ave. Suite PH-H

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai