Keystone logo
University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

Įvadas

Ciuricho universitetas

Ciuricho universitetas (UZH), kuriame mokosi 28 000 studentų, yra didžiausias Šveicarijos universitetas. 1833 metais įkurtas UZH buvo pirmasis Europos universitetas, kurį įkūrė demokratinė politinė sistema; šiandien UZH yra vienas svarbiausių universitetų vokiškai kalbančiame pasaulyje. Universitetas, kurį sudaro septyni fakultetai, apimantys maždaug 100 skirtingų dalykų, siūlo platų bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį. programas. Be to, UZH tęstinio mokymo programos suteikia puikių mokymosi galimybių.

143559_Irchel-005.jpg

Teisės fakultetas

Dėl savo ilgametės patirties LL.M. programos suteikia studentams aukščiausią akademinį išsilavinimą. Teisės fakultetas ne tik siūlo platų įvairių specializacijų spektrą Šveicarijoje, bet ir pasižymi puikiu žinomų profesorių iš viso pasaulio, skaitančių daugybę programų ir kursų, tinklu.

LL.M. Ciuricho universiteto tarptautinio verslo teisė

LL.M. Ciuricho universiteto tarptautinė verslo teisė siūlo su praktika susijusius aukščiausio lygio magistrantūros studijų kursus.

Atsižvelgdama į kruopščiai pasirinktas specializacijos sritis, LL.M. Tarptautinė verslo teisė tenkina globalizuoto verslo pasaulio teisinius poreikius:

 • Gali būti baigtas visą darbo dieną arba dirbti.
 • Pasižymi savo ilgamete patirtimi.
 • Pasižymi puikiu tarptautiniu mastu žinomų dėstytojų tinklu.
 • Siūlo plačiausią specializaciją Šveicarijoje.
 • Yra orientuotas į tarptautinę kelionę į JAV, Kiniją ir ES.
 • Dalyviams siūlo puikią paramą studijų metu.
 • Skatina diskusijas ir diskursus.
 • Remia studentų ir dėstytojų mainus intensyviais savaitgaliais seminarų viešbučiuose.
 • Siūlo dalyviams asmenines konsultacijas studijų programos metu, turi galimybę naudotis aukomis Ciuricho universitete.
 • Pelnas iš Ciuricho universiteto Europos instituto aukų.

143558_Zentrum_Luftaufnahme_2014_03.jpg

Vieta

Šveicarija turi daug ką pasiūlyti kalbant apie kultūrinę įvairovę, kalbas, nuostabius kraštovaizdžius ir, žinoma, savo žmones. Šveicarijoje gyvena maždaug 8,1 milijono žmonių, o šalyje yra keturios oficialios kalbos: vokiečių, prancūzų, italų ir romėnų. Per pastaruosius dešimtmečius Šveicarija patyrė ekonominį stabilumą. Nepaisant Šveicarijos gamtos išteklių trūkumo ir to, kad Šveicarijos ekonomika labai priklauso nuo eksporto, jos BVP vienam gyventojui yra didesnis nei daugelyje kitų pramoninių šalių.

Šveicarijos gyventojai apskritai turi aukštą gyvenimo lygį, o Šveicarija turi gerą reputaciją dėl aukštos kokybės paslaugų daugelyje sektorių, įskaitant sveikatos, pramonės, viešojo transporto, švietimo ir kt. Pasaulio ekonomikos konkurencijos ataskaitoje. Forumas 2015/2016 m. Šveicarijoje užima bendrą reitingą. „Brainforce“ taip pat labai vertinama Šveicarijoje, ir tai atspindi Šveicarijos lyderio pozicija „Europos inovacijų sąjungos rezultatų suvestinėje 2016“.

Studentų gyvenimas

Studijos Ciuriche reiškia gyvenimą gyvybingoje ir įdomioje Šveicarijos kultūros sostinėje. Kur kas daugiau nei verslo ir finansų centras, Ciurichas taip pat žinomas kaip „mažasis didmiestis“. Taip yra todėl, kad Ciurichas siūlo visus miesto gyvenimo privalumus ir tuo pat metu patrauklias poilsio patalpas prie jo slenksčio su nuostabiai gražiu ežeru ir netoliese esančiais kalnais.

Universiteto ypatybės

Vieta

Šveicarija turi daug ką pasiūlyti dėl kultūrinės įvairovės, kalbų, nuostabių kraštovaizdžių ir, žinoma, žmonių. Šveicarijoje gyvena apie 8,1 milijono žmonių, o šalyje yra keturios oficialios kalbos: vokiečių, prancūzų, italų ir romanų. Per pastaruosius dešimtmečius Šveicarija mėgavosi ekonominiu stabilumu. Nepaisant to, kad Šveicarijoje trūksta gamtinių išteklių ir Šveicarijos ekonomika labai priklausoma nuo eksporto, jos BVP vienam gyventojui yra didesnis nei daugumoje kitų pramoninių šalių.

Apskritai Šveicarijos gyventojai turi aukštą gyvenimo lygį, o Šveicarija turi tvirtą reputaciją dėl aukštos kokybės paslaugų daugelyje sektorių, įskaitant sveikatos, pramonės, viešojo transporto, švietimo ir kt. 2015–2016 m. Pasaulio ekonomikos forumo paskelbtoje Pasaulinio konkurencingumo ataskaitoje Šveicarija užima pirmąją vietą bendroje vietoje. „Brainforce“ taip pat labai vertinama Šveicarijoje ir tai rodo Šveicarijos pirmaujanti pozicija „Europos inovacijų sąjungos rezultatų suvestinėje 2016“.

Studentiškas gyvenimas

Studijuoti Ciuriche reiškia gyventi gyvybingoje ir įdomioje Šveicarijos kultūros sostinėje. Ciurichas yra daug daugiau nei verslo ir finansų centras, bet taip pat žinomas kaip „mažasis didmiestis“. Taip yra todėl, kad Ciurichas siūlo visus miesto gyvenimo privalumus ir tuo pačiu metu patrauklias laisvalaikio galimybes su nuostabiu nuostabiu ežeru ir šalia esančiais kalnais.

  Vietos

  • Zürich

   LL.M.-Studiengang Internationales Wirtschaftsrecht Universität Zürich Hirschengraben 56

   Klausimai