Keystone logo
Vermont Law and Graduate School

Vermont Law and Graduate School

Vermont Law and Graduate School

Įvadas

Vermont Law and Graduate School mokymasis orientuotas į tikslą ir veiksmą.

VLGS akademinės programos sujungia tvirtą teisės ir politikos pagrindą, sutelkiant dėmesį į vieną ar kelias specializacijos sritis. Praktinė, realaus pasaulio patirtis, įgyta dirbant teisės klinikose ir stažuotėse, leidžia studentams tobulinti savo žinias ir suderinti savo talentus su savo aistra.

Mokymasis vyksta visur: studentų miestelyje – klasėse, konferencijų salėse, bibliotekoje ir vakarienės seminaruose – ir už universiteto ribų – posėdžių salėse, klientų biuruose, miesto susirinkimuose, tarpininkavimo sesijose, pareiškimuose ir teisės aktų posėdžių salėse. Tai mokymosi aplinka, kurią skatina studentai, labiau linkę bendradarbiauti nei konkuruoti.

Vermont Law and Graduate SchoolAkademinės programos yra skirtos teisinę patirtį ir įgūdžius paversti pasekmėmis. Fakulteto nariai, žinomi teisės mokslininkai ir praktikai pateikia platų kursų katalogą, kuriame yra daugiausiai aplinkos teisės kursų iš bet kurios JAV teisės mokyklos. Aukščiausio lygio Aplinkos teisės centras rengia studentus lyderystės praktikai specializuotuose institutuose ir klinikose. Tarptautinės programos leidžia studentams praplėsti savo supratimą apie pasaulinę politiką ir teisę bei išbandyti teisinės praktikos vandenis už JAV ribų Julien and Virginia Cornell bibliotekoje, kuri yra vienas geriausių šalies aplinkos teisės išteklių, padeda studentams ir dėstytojams mokytis ir praktikuotis.

bendruomenė

Vermont Law and Graduate School yra kitokio pobūdžio teisės mokykla, ir viena svarbi priežastis priklauso nuo mūsų bendruomenės. Mokiniai vasarą tarp pamokų žvejoja Baltojoje upėje. Jie rengia vakarienes, verda savo alų ir tiesiogiai iš Vermonto gubernatoriaus išgirsta apie tai, kaip svarbu keisti baudžiamojo teisingumo sistemą.

Kaip ir pats Vermontas, Vermont Law and Graduate School bendruomenė yra maža ir labai įsitraukusi. Tai aistringa dėstytojų, studentų ir darbuotojų grupė, kuriai rūpi ir kaimynai, ir pasaulio keitimas. Bendruomenei priklauso mūsų absolventai, kuriuos sieja bendras ryšys ir meilė šiam mažam Vermonto miesteliui, nors jie gali būti išsibarstę po tautą ir užsienyje. Jie rūpinasi vieni kitais, padeda dabartiniams studentams susirasti darbą ir stažuotes bei išlaiko įsipareigojimą keisti pasaulį ir savo apylinkes.

Kad mūsų bendruomenė veiktų, reikia daug dalių. Mūsų miestelis yra labai įsipareigojęs laikytis patikimos, tvarios aplinkosaugos praktikos yra viena jo dalis. Čia rasite kompostuojamus tualetus ir saulės energija varomą elektromobilių įkroviklį.

Mūsų vertybės ir įsipareigojimas visiems lygybei taip pat turi įtakos. Miesto susitikimo dieną mokykla užsidaro, kad studentai, dėstytojai ir darbuotojai galėtų dalyvauti šioje svarbioje Naujosios Anglijos demokratinėje tradicijoje.

Galiausiai, pati vieta ir meilė gamtai bei įsitraukimas į lauką skatina bendruomenės patirtį. Skiriame šiek tiek laiko susisiekti vieni su kitais ir mus supančia aplinka. Nesvarbu, ar tai būtų žygiai netoli Kento atbrailos, ar lankymasis įrankių namelyje pasiskolinti lygumų slides, sniego batus ir baidares. Esant blogiausiam orui, naujajame moderniame treniruoklių centre siūloma įranga ir grupinės kūno rengybos užsiėmimai, įskaitant jogą, vadovaujamą meditaciją ir sukimąsi.

2 priėmimo parinktis

Vizų reikalavimai

Vietos

  • 164 Chelsea St. PO Box 96 South Royalton, 05068, Royalton

Programos

Klausimai