Keystone logo
Wake Forest University School of Law

Wake Forest University School of Law

Wake Forest University School of Law

Įvadas

Formalus teisės studija buvo Wake Forest universiteto dalis nuo 1894 m . Per kelerius metus " Wake Forest " evoliucionavo kaip maža Baptistų kolegija vyrams, esantiems tiesiai į šiaurę nuo Raleigh , Šiaurės Karolina , nepriklausomam, įvairialypės, nacionaliniu lygmeniu pripažintame universitete Winston-Salem mieste . Wake Forest universiteto teisės mokykla išaugo ir kartais paskatino kurti instituciją, kurios dalis ji yra. Teisės mokykla , kuri dirbo, kad atitiktų besikeičiančios teisinės profesijos poreikius ir besikeičiančius studentų poreikius, ir toliau yra teisinio švietimo lyderis, modeliuodamas įsitraukimą ir profesionalumą pasitelkdamas akademinę kompetenciją ir kruopštus įsipareigojimas teikti paslaugas.

Mūsų misija

Mūsų mokykla siekia paruošti savo studentus praktikai Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kai kurie iš mūsų absolventų pasinaudos teisine išsilavinimu svarbiais tikslais, išskyrus teisės praktiką, bet mes pripažįstame, kad kiekvienas absolventas gali būti priimtas į barą bet kurioje iš 50 valstybių. Todėl esame atsakingi už tai, kad suteiktume savo studentams teisinių žinių ir įgūdžių, kuriais jie galėtų kurti tarnybos gyvenimą teisininko profesijoje, pagrindą. Turime bandyti kiekvienam mokiniui įkvėpti pagarbą teisinei valstybei, atsidavimą viešųjų paslaugų idealui ir įsipareigojimą pagrindinėms profesinėms vertybėms: sąžiningumui, darbštumui, kompetencijai, žvalgybai ir lojalumui. Mūsų studentų įdarbinimas ir mūsų absolventų išdėstymas mūsų mokykloje vis labiau orientuojasi į nacionalinę, tačiau mes palaikome ir toliau palaikome ypatingus santykius su mūsų valstybe ir regionu. Mūsų mokykla yra maža pagal tradicijas ir dizainą. Mūsų tikslas yra sukurti akademinę bendruomenę, jungiančią studentus, dėstytojus, darbuotojus, absolventus ir draugus išplėstinėje, ištikimoje šeimoje. Turime rūpintis asmeniniu individualiojo mokinio vystymusi, todėl turėtume paskatinti visus studentus rūpintis vieni kitiems ir Wake Forest universitetui. Mes siekiame įveikti bet kokias ekonomines ar etnines kliūtis, kurios praeityje galėjo pašalinti teisininkų profesijas. Mes tikime, kad fakultetas turi būti pasirengęs mokyti ir teisinę stipendiją. Mes laikome šias funkcijas kaip sinergetinius vienintelio pašaukimo aspektus. Puikus mokymas yra pagrindinis ugdymo procesas; teisinė stipendija informuoja apie šį procesą ir prisideda prie teisės tobulinimo. Mes siekiame pritraukti savo fakulteto žmones, kurių charakteris ir elgesys rodo profesines ir asmenines idėjas, kurios yra pagrindinės mokyklos misijos. "Wake Forest" studijų metu pabrėžiami pagrindiniai teisėtvarkos įgūdžiai. Klasės yra mažos. Mokytojai yra prieinami studentams už klasės ribų. Visuose kursuose dėstytojai pabrėžia teisinę analizę ir kritinį mąstymą, skatina mokinius atsižvelgti į socialinius ir ekonominius aplinkybes, kuriuose veikia teisiniai principai ir taisyklės bei būdus, kaip teisininkai šiuos principus ir taisykles taiko praktikoje. Manydami, kad advokatai turi turėti galimybę aiškiai ir įtikinamai bendrauti, mes pabrėžiame įgūdžių ugdymą raštu ir žodžiu. Mes taip pat pripažįstame būtinybę mokyti mūsų studentus efektyviai naudoti informacines technologijas. Mes suprantame, kad rengiame savo studentus gyventi ir dirbti besikeičiančiame pasaulyje, kuriame veikia tarptautiniai pokyčiai ir globalizacija.

Vietos

  • Winston-Salem

    Wake Forest University School of Law PO Box 7206 1834 Wake Forest Road Winston-Salem, NC 27109-7206 USA, NC 27109, Winston-Salem

Klausimai