Keystone logo
© University of Warwick
University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

Įvadas

Ženkite puikų pirmąjį žingsnį link bakalauro laipsnio - prisijunkite prie Warwick International Foundation Programme (IFP).

Pasirinkti studijas Voriko universitete reiškia įstoti į pasaulyje pirmaujantį universitetą. Pasirinkę studijas Voriko IFP, jūs suteikiate sau geriausią įmanomą bakalauro studijų pradžią.

Intensyviai mokydami ir nuolat teikdami paramą, galėsite įgyti pasitikėjimo ne tik studijomis ir pasiruošti stoti į pasirinktą universitetą.

Galite rinktis iš daugybės dalykų, kurie suteiks jums akademinių žinių, įgūdžių ir anglų kalbos gebėjimų, reikalingų norint pereiti į pasirinktą bakalauro studijas. Taip pat ugdysite pasitikėjimą savimi ir tapsite mūsų energingos Warwicko bendruomenės dalimi.

Būdamas Warwick IFP studentas, gausite garantuotą sąlyginį pasiūlymą, jei baigęs programą nuspręsite studijuoti atitinkamą Warwick bakalauro studijų programą.

Kodėl Warwick

Voriko universitetas yra pasaulyje pirmaujantis Russell grupės universitetas, plačiai pripažintas kaip mokslinių tyrimų ir švietimo lyderis.

Warwicko tarptautinė fondo programa jau seniai padeda užsienio studentams įstoti į Warwicko ir kitus geriausius universitetus. Ji skirta vidurinių mokyklų moksleiviams iš viso pasaulio, kurių mokymo programos neleidžia tiesiogiai stoti į bakalauro studijas Jungtinėje Karalystėje - daugiau informacijos apie tai, kas gali pretenduoti į šį kursą, rasite mūsų stojimo reikalavimuose.

Mūsų ekspertai - vieni talentingiausių šio sektoriaus darbuotojų. Jie yra labai atsidavę ir aistringai siekia padėti jums pasiekti reikiamų rezultatų. Mūsų komanda bendradarbiaus su jumis, kad užtikrintų sklandų perėjimą prie studijų Jungtinėje Karalystėje.

Studijuodami vieną iš mūsų 10 akademinių krypčių galite specializuotis savo dalyko žinių srityje ir kartu ugdyti akademinius įgūdžius, reikalingus būsimoms bakalauro studijoms. Ankstesni Warwick IFP studentai įstojo į daugiau nei 70 skirtingų studijų programų.

Nuo pat pirmos dienos tapsite mūsų kultūriškai įvairios ir tarpusavyje susijusios bendruomenės dalimi kartu su studentais iš daugiau nei 30 skirtingų šalių. Gyvendami ir mokydamiesi mūsų gražiame ir saugiame miestelyje Jungtinės Karalystės širdyje, tapsite Voriko universiteto dalimi, galėsite naudotis mūsų klubais, draugijomis ir infrastruktūra.

Priežastys, kodėl verta rinktis Warwick IFP

 • Būsi Warwicko studentas ir patirsi gyvenimą studentų miestelyje, kur būsi apgyvendintas ir galėsi naudotis visais patogumais, klubais ir draugijomis. Turime daugiau nei 250 studentų valdomų draugijų, todėl kiekvienas ras sau ką veikti.
 • 40 metų patirtis aukštos kokybės mokymo ir paramos tarptautiniams studentams srityje. Tai viena iš ilgiausiai veikiančių fondo programų pasaulyje, pradėta vykdyti 1983 m.
 • Galima rinktis iš 10 specializacijų, kurias dėsto specialistai akademikai.
 • Akademinės anglų kalbos mokymas, pritaikytas prie studijuojamo dalyko ir jūsų gebėjimų, siekiant užtikrinti, kad iš šios programos gautumėte maksimalią naudą.
 • Garantuotas sąlyginis pasiūlymas dėl įvairių Warwick bakalauro studijų programų, kai baigsite IFP.
 • IFP studentai tęsia studijas Voriko ir kituose geriausiuose universitetuose. Daugiau nei 75 % mūsų IFP studentų įstojo į Russell grupės universitetus.

Universitetas Anglijos širdyje

Warwicko miestelis yra sunkiai įveikiamas, o jo ideali vieta yra ant Vakarų Midlandso ir Vorikšyro pasienio. Jis pasižymi visais privalumais, nes iš jo lengva pasiekti didžiuosius miestus: Koventrį (vos už trijų mylių į pietvakarius), Birmingemą, ir centrinį Londoną, tačiau čia pat yra ir ramybė gražiame savarankiškame ir žaliame miestelyje. Esame pačiame Anglijos centre, kurį lengva pasiekti geležinkeliu, automobiliu ar lėktuvu iš visų Jungtinės Karalystės dalių ir užsienio.

Studentų miestelis įsikūręs beveik 300 hektarų ploto natūralioje gamtoje su ežerais, miškais ir gražiai prižiūrimais sodais, kuriuose galite atsipalaiduoti ir pabėgti nuo pagrindinio miestelio šurmulio.

Universiteto miestelyje įrengtos pasaulinio lygio patalpos: puikios mokymo ir mokymosi erdvės, visą parą veikianti biblioteka, menų centras ir kino teatras, visiškai naujas sporto ir sveikatingumo centras, ir restoranai bei kavinės.

Priėmimai

Entry Requirements

The Warwick IFP is designed for students who require additional study before they can join an undergraduate degree in the UK, usually because their local curriculum is not accepted for direct entry to undergraduate study.

For this reason, we do not accept students who have studied A Levels, IB Diploma, or any other qualification that allows progression directly to a UK university.

The lists below show the typical level of offers that we will make, according to the type of qualification being studied - National School Qualifications and/or International School Qualifications. All applicants are also required to show that their English language ability meets our minimum standards, as well as submit a personal statement according to our guidance.

Some of our courses have subject-specific requirements:

 • For our Finance, Mathematics and Statistics, Economics, and Computer Science courses, Mathematics is required, and you will have specific grade requirements for this subject.
 • For our Physics and Engineering IFP, Mathematics and Physics will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.
 • For our Biological Sciences and Psychology IFP, either Biology or Psychology will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.

International School Qualifications

 • IGCSEs/GCSEs - at least 4 subjects at grade A or above, with remaining subjects no lower than grade B
 • AS Levels - at least 3 subjects at grade B or above
 • IB Certificate - at least 5 points in all subjects taken

English Language Requirements

All applicants are required to show that their English ability is at a suitable level for their IFP course - the level required depends on which IFP course you wish to study. You do not need to have an English Language Test to apply - we can still assess you for a place on the program and if you are successful, we will issue an offer that is conditional on you submitting an acceptable English language qualification ahead of the course starting.

Several English language tests are accepted; some of the most frequently offered ones are detailed below. Applicants who require a visa to study in the UK will be required to provide a Secure English Language Test (SELT), due to the visa requirements set by the UK Government. Please note that certain English tests (including IELTS and PTE) must be taken within two years before the start of your IFP course.

Reikalavimai vizoms

Norėdami studijuoti JK per Warwick IFP jums gali prireikti vizos, jei esate ne iš Europos ir negalite dalyvauti ES atsiskaitymų schemoje.

Jei jums reikia vizos studijuoti JK, paprastai turėsite pateikti prašymą per Student Route.

Priėmimo proceso metu mes paklausime jūsų, ar jums reikalinga viza studijoms. Jei tai padarysite, jums bus išduotas patvirtinimo apie priėmimą studijoms (CAS) numeris. CAS numerius besąlyginių pasiūlymų turėtojams pradedame išduoti likus maždaug trims mėnesiams iki kursų pradžios.

Iš Priėmimo komandos gausite išsamias instrukcijas ir nurodymus, kaip tinkamu laiku gauti CAS numerį.

Stipendijos ir finansavimas

Švęsdami Warwick tarptautinio fondo programos 40-metį, pasiūlysime keletą akademinių stipendijų išskirtiniams kandidatams, kurie prisijungs prie 2024–2025 m. Warwick IFP . Iš viso turėsime 40 000 svarų sterlingų stipendijų ir bus skirta 17 stipendijų.

Stipendijos bus paskirstytos taip:

 • Dvi (2) direktoriaus stipendijos po 5 000 svarų sterlingų, skirtos išskirtiniams studentams, galintiems parodyti pavyzdinius ankstesnius akademinius pasiekimus ir atsidavimą būsimoms studijoms bei laipsniui.
 • Penkiolika (15) jubiliejaus stipendijų, kurių kiekviena yra 2000 svarų sterlingų, pagrįstų studentais, kurie pateikė išskirtinius asmeninius pareiškimus, apibūdinančius jų įsipareigojimą būsimoms studijoms ir laipsniui.
  • 10 iš mūsų £ 2,000 jubiliejinių stipendijų bus skirtos studentams, besikreipiantiems iš Kinijos (žemyninės dalies), Taivano, Indonezijos, Malaizijos, Japonijos, Pietų Korėjos, Tailando, Rusijos, Kazachstano ar Nigerijos.
  • Likusios 5 jubiliejaus stipendijos yra atviros studentams, besikreipiantiems iš bet kurio regiono.

Reitingai

 • JK Warwickas užima 10 vietą, Europoje – 19, o pasaulyje – 64 vietą . (2023 m. QS pasaulio reitingas).
 • Universitetas buvo pripažintas geriausiu JK universitetu už mokymo kokybę „The Good University Guide“, tarptautiniu mastu gerbiamu britų universitetų reitingų vadovu, kurį paskelbė „The Sunday Times“.
 • Warwickas įtraukė 20 dalykų į dešimtuką (įskaitant ekonomiką, kompiuterių mokslą, verslo ir vadybos studijas, politiką ir apskaitą bei finansus) „The Complete University Guide 2022“.

Vietos

 • Coventry

  University of Warwick, Avon Rd, Coventry, United Kingdom, CV4 8UW, Coventry

Klausimai