Keystone logo
West Liberty University Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis
West Liberty University

Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis

West Liberty, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

26 Aug 2024

USD 8 550 / per semester *

Stovykloje

* už valstybės ribų / valstybės viduje: 4358 JAV dolerių / metro: 7118 JAV dolerių

Įvadas

Baudžiamoji justicija yra Socialinių mokslų departamento programa, jungianti baudžiamosios justicijos, sociologijos, socialinio darbo, psichologijos, istorijos ir teisės aspektus. Studentai studijuoja su įvairiais dėstytojais, turinčiais patirties teisės, nepilnamečių nusikalstamumo, konsultavimo, pataisos, probacijos, lygtinio paleidimo ir teisėsaugos srityse. Diskutuodami, rengdami pranešimus ir rašydami tekstus studentai ugdo įvairius bendravimo įgūdžius.

Šie įgūdžiai suteikia puikų pagrindą karjerai teisėsaugos, probacijos, lygtinio paleidimo, konsultavimo ir teisės srityse. Studentai dalyvaus paskaitose, diskusijose ir praktiniuose mokymuose įvairiose teisėsaugos srityse. Studentai taip pat privalo atlikti dviejų šimtų (200) valandų trukmės praktiką, kuri turi vykti studijų semestro metu.

Šios programos išskirtinumas - jos lankstumas. Daugelis kursų siūlomi vakarais, kad būtų pritaikyti dirbantiems asmenims. Programa taip pat siūlo kreditų perkėlimą patvirtintiems valstybinės policijos, savivaldybių / vietos policijos ir pataisos akademijos absolventams. West Liberty universitetas taip pat siūlo mažąją baudžiamosios justicijos programą.

Idealūs studentai

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai