Keystone logo
University of Westminster Teisė ir technologijos LLM
University of Westminster

Teisė ir technologijos LLM

London, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 000 / per year *

Stovykloje

* tarptautinis | JK: 12 500 GBP

Postgraduate Online Open Day

Įvadas

Sparčiai tobulėjant technologijoms ir kasdien tobulėjant moksliniam supratimui apie problemas, kurios daro įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui, visuomenė keičiasi beprecedenčiu greičiu. Teisė taip pat yra veikiama technologinių ir mokslinių pokyčių ir susiduria su jais, nes keičiasi tiek profesinė praktika, tiek žinios ir klausimai, kuriuos reikia reguliuoti ir reglamentuoti teisės aktais. Mes parengėme kursą, kuris padės jums pagilinti žinias apie pagrindinius teisinius klausimus, susijusius su technologijų ir mokslo raida.

Teisės ir technologijų magistrantūros programa skatina kritiškai vertinti technologinius ir mokslinius pokyčius, ypač susijusius su teise. Kurse taip pat nagrinėjami politiniai, socialiniai ir etiniai klausimai, susiję su tuo, kaip teisė fiksuoja ir panaudoja technologijų ir mokslo žinių pokyčius. Teisės ir technologijų santykis bei su juo susiję etiniai klausimai, kylantys šioje srityje, yra dinamiški, todėl šio kurso tikslas - suteikti jums erdvę įvertinti dabartinius iššūkius ir apsvarstyti galimus reguliavimo atsakus. Šis LLM kursas suteiks jums svarbiausių analitinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių, kuriuos galėsite panaudoti profesinėje veikloje ir už jos ribų.

Mokymas bus vykdomas derinant praktinį, kūrybinį ir bendrą mokymąsi bei savarankiško tyrimo galimybes, naudojant nustatytą medžiagą ir dėstytojo vedamas diskusijas tiek klasėje, tiek internete. Kursas padės jums įgyti ir sutelkti dėmesį į teisininko profesijoje ir už jos ribų reikalingus įgūdžius, padės padidinti jūsų įsidarbinimo galimybes su teisinėmis technologijomis susijusiose srityse, pavyzdžiui, susijusiose su teisine praktika ir inovacijomis, teisine etika, teisiniais ir viešosios politikos tyrimais, atitiktimi ir reguliavimu. Be to, ji taip pat suteiks gerus pagrindus darbui valstybės tarnyboje, labdaringoje veikloje ir socialinėje propagandoje.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

  • Remdamiesi aktualiais pavyzdžiais, nagrinėsite naujų technologijų plėtros reikšmę ir poveikį teisei.
  • Kursas padės jums pradėti kritiškai ir etiškai vertinti tokių pokyčių vertę ir poveikį sparčiai besikeičiančiame ir vis labiau technologijų valdomame pasaulyje.
  • Jums bus suteikta galimybė patiems suformuluoti kritines problemas, rengiant tradicinę teksto pagrindu parengtą disertaciją, projekto ataskaitą arba spekuliatyvų dizainą.
  • Prisijungsite prie energingos ir įvairialypės akademinės bendruomenės Londono centre, kuri siekia ugdyti socialiai sąmoningus, verslius ir kritiškai mąstančius asmenis.
  • Dirbsite su mokslininkais, kurie atlieka aukštos kokybės mokslinius tyrimus teisės ir technologijų srityje.

Kodėl verta studijuoti šį kursą?

Dėstė ekspertai

Jums dėstys žymiausi teisės ir technologijų srities mokslininkai ir specialistai.

Didesnis individualus dėmesys

Kursą dėstys ekspertai, kurie mokys mažose grupėse, teiks individualias konsultacijas, bendradarbiaus ir dirbs savarankiškai, taip siekdami didesnio asmeninio susitelkimo.

Fantastiška vieta

Studijuosite mūsų centrinio Londono miestelyje, todėl galėsite naudotis geriausiomis sostinės advokatų kontoromis ir ištekliais.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Program delivery

Apie Mokyklą

Klausimai