Keystone logo
Yunnan University Teisės magistras
Yunnan University

Teisės magistras

Kunming, Kinija

2 Years

Kinų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

CNY 20 000 / per year *

Stovykloje

* Mokestis už mokslą: 20 000 juanių vienam asmeniui už kiekvienus mokslo metus. Prašymo mokestis: 600 juanių vienam asmeniui.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Įkurtas 1933 m., Yunnan University teisės departamentas buvo viena iš pirmųjų juridinių mokyklų pietvakarių Kinijos dalyje. 1952 m. Departamentas buvo perkeltas į Čongčingą, remdamasis nacionalinio fakulteto koregavimu, kartu su kitomis teisės mokyklomis, siekdamas sudaryti Pietvakarių politologijos ir teisės koledžą. 1980 m. Yunnan University Teisės departamentas buvo pertvarkytas ir kitais metais pradėjo lankyti naujus studentus. 1999 m. Buvusios Juuneno jaunosios politikos ir teisės koledžo teisės ir ekonominės teisės departamentai sujungiami į naują Yunnan University teisinę mokyklą, kuri yra svarbiausias teisininkų švietimo ir tyrimų centras Juhano provincijoje.

Tikslai

Naujojoje XXI amžiaus eroje, Yunnan University teisės mokykla įsipareigojo tobulinti talentų auginimą, drausminę konstrukciją, mokslinius tyrimus ir bendruomenės tarnybą, tuo pat metu prisidedant prie teisinės sistemos kūrimo.

Majorai

Dabar mokykloje yra keturi departamentai, įskaitant teorinės ir etninės teisės skyrius, nusikaltėlių ir kovos su narkotikais įstatymų skyrius, ekonomikos ir intelektinės nuosavybės teisės departamentas, tarptautinės ir Pietryčių Azijos teisės departamentas, 10 mokymo ir tyrimų biurai, 10 mokslinių tyrimų institutų ir Yunnan University Journal redakcijos skyrius ("Law Edition").

Mokykla surengė du pagrindinius bakalauro studijas, teisės mokslą ir kovos su narkotikais įstatymus, ir buvo akredituota pirmojo lygio teisės magistro su 10 profesionalių specialybių. Ji taip pat suteikia juris magistro studijas teisės ir ne teisės majorai ir įsipareigoja auginti doktorantūros etninių ir tarptautinių teisės specialybių Yunnan University .

Fakultetas

Šiuo metu mokykloje dirba 95 administracijos ir dėstytojai, iš jų 14 profesorių, 35 docentai ir 26 dėstytojai, iš kurių 80 proc. Turi magistro laipsnį ar daugiau.

Tyrimai

Mokykla paskelbė apie 200 knygų ir daugiau kaip 2000 akademinių darbų. Ji atliko beveik 30 nacionalinio lygio ir daugiau nei 100 provincijos lygio mokslinių tyrimų projektų, laimėjusių daug mokymo ir mokslinių tyrimų apdovanojimų. Daugelis mokytojų gavo pavadinimus iš provincijos socialinių mokslų ekspertų.

Internacionalizacija

Pastaraisiais metais mokykla aktyviai įsitraukė į tarptautinius tarpšakinius mainus ir bendradarbiavimą ir atliko išsamų akademinį bendravimą su Luisvilio universitetu, Aberdino universitetu, Oslo universitetu, Leideno universitetu ir kt. Be to, jis atliko mainus ir mokymus magistrantūros programos su Sarlando universitetu.

Stipendija

Teisės mokykla, išskyrus Yunnan University stipendiją, teikia stipendijas ir finansines stipendijas studentams, įskaitant Rongding mokymo fondą, Pan-Chen stipendiją ir Baqian advokato stipendiją. Kiekvienais metais šimtai kolegialių studentų gali gauti apdovanojimus ir subsidijas.

Kontaktinė informacija

Adresas: Law Building, Chenggong Campus, Yunnan University , Chenggong rajono Koledžo miestas, Kunmingas, Yunnan provincija
El. Paštas: [email protected]
Tel .: 86-871-65033171 (fakulteto biuras), 65036550 (mokymo administravimo biuras), 65033627 (aukštoji mokykla)

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • LL.M intelektinės nuosavybės srityje
    • Concord, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • LL.M komercijos ir technologijų teisės srityje
    • Concord, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Internete tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo LL.M
    • Concord, Jungtinės Amerikos Valstijos