Keystone logo

15 Teisės doktorantūra Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos Teisės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės doktorantūra
  • Teisės studijos
  • Bendra Teisės Studijos
  • Teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės doktorantūra Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos Teisės studijos

"Juris Doctor" yra profesinės teisės laipsnis, kuris paprastai rengia studentus, norinčius atlikti egzaminą. Dauguma programų reikalauja, kad asmenys gautų bent bakalauro laipsnį. "JD" paprastai trunka trejus metus trukusio visą darbo dieną.

Kas yra teisininko daktaro laipsnis? Tai sudėtinga ir įdomi programa, kuri supažindina studentus su teisės sudėtingumu ir bando jas pasiruošti bare egzaminui. Pirmieji metai paprastai išleidžiami mokant kai kuriuos teisės pagrindus, tokius kursus kaip sutartys, delspinigiai, baudžiamoji teisė, civilinė procedūra, turtas, teisiniai tyrimai ir rašymas, rašytinis ir žodinis gynimas. Kai asmenys progresuoja per programą, jie gali turėti daugiau galimybių nukreipti savo dėmesį. Studentai gali turėti galimybę pažvelgti į įstatymus daugiadisciplininiu požiūriu.

Daugelis teisės studentų palieka mokyklą su stipriu rašymo ir bendravimo įgūdžius. Jie taip pat gali ugdyti savo įtikinamus įgūdžius. Paprastai tai daro labai suformuluotą asmenį ir gali padidinti tikimybę gauti gerai apmokamą darbą.

Daugelyje valstybinių ir privačių mokyklų visame pasaulyje siūloma Jurų daktaro laipsnio programa. Tai gali turėti didelės įtakos mokymosi kaina. Rasite mokyklą, atitinkančią jūsų poreikius, ir kreipkitės į priėmimo įstaigą, kad gautumėte daugiau informacijos apie mokymo kursus.

Daugelis žmonių pasirenka pasiimti advokato egzaminą ir tapti advokatais, tačiau teisės laipsnis atveria daugybę kitų durų. Absolventai gali būti kvalifikuoti siekti karjeros leidybos, politikos, viešosios tarnybos ar aukštojo mokslo. Darbas asmeniui, turinčiam JD laipsnį, gali būti teisėjas, magistras, tarpininkas, miesto planavimo direktorius, vidaus advokatas, aplinkosaugos advokatas arba teismo pareigūnas.

Kai kurie Juros teisės mokslų daktaro kursai gali būti prieinami internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.