Keystone logo

6 Teisės doktorantūra Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos Teismų sistemos studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės doktorantūra
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teisės studijos
  • Bendra Teisės Studijos
  • Teismų sistemos studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Teisės doktorantūra Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos Teismų sistemos studijos

Kas yra teismų studijos?
Teismai yra teismų sistema, kuri aiškina ir taiko JAV ir kitų bendrosios teisės šalių įstatymus. JAV teismų sistemą sudaro pirmosios instancijos teismai, apeliaciniai teismai ir Aukščiausiasis teismas. Teismų valdžia yra viena iš trijų valdžios šakų, kartu su vykdomąja ir įstatymų leidžiamąją valdžia.

Kodėl svarbu studijuoti teismų sistemą?
Šalyse, kuriose taikoma bendroji teisė, teismų sistema yra svarbi, nes teismai aiškina ir taiko šalį valdančius įstatymus. Bendrosios teisės šalyse teisės studentams labai svarbu suprasti teismų sistemą, kad galėtų tapti veiksmingais teisininkais. Teismų kursai yra privalomi visiems teisės studentams ir suteikia žinių apie teismų sistemą pagrindą. Kai kurios teisės mokyklos siūlo specializuotus kursus tam tikrose teismų sistemos dalyse, pavyzdžiui, federalinių teismų teisminėje šakoje ir valstijos teismų sistemoje. Šiuose kursuose pateikiama išsami informacija apie teismų struktūrą ir veiklą.

Ką studijuosiu studijuodamas teisėją?
Teismų kursas suteiks bendrą konkrečios šalies teismų sistemos apžvalgą. JAV tai taip pat apimtų federalinių ir valstijų teismų struktūrą ir veiklą. Sužinosite apie skirtingus teismų tipus, kiekvieno teismo jurisdikciją ir teismų vaidmenį šalies vyriausybėje. Be to, studijuosite teismų praktiką ir teisinę analizę. Teisės mokyklų siūlomi specializuoti teismų kursai taip pat suteiks išsamios informacijos apie konkrečius teismų sistemos aspektus.

Kokios yra karjeros galimybės teisėje?
Teisėjų sistemoje yra daug karjeros galimybių. Daugelis teismų darbo vietų yra valstybės tarnybos pareigos. Teismų studijos yra būtinos studentams, norintiems siekti teisėjo, teismo pareigūno ir įstatymų leidėjo karjeros.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Juris Doctor arba JD studijų programos tai pažangios teisės studijos, kurios yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus konkurencingai teisės darbo rinkai. Šio tipo studijų programas dažniausiai siūlo įvairių universitetų teisės fakultetai tačiau šio tipo studijos neretai gali būti derinamos ir su kitų sričių akademinėmis programomis.