Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Teisės kursai  (Kursas) Programos į Teisinės anglų kalbos studijos į Klivlandas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

1 Kursas Programos į Teisinės anglų kalbos studijos į Klivlandas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Klyvlendas yra JAV valstybės Ohajo miestas ir yra tankiausiai apskritis valstybės. Miestas įsikūręs šiaurės rytų Ohio pietinės pakrantės Lake Erie.

Teisinis anglų kalba yra unikali terminologija, posakių ir žodynas naudojamas iš angliškai kalbančių šalių teismuose. Tie, kurie nori siekti vieną iš šių programų dažnai išmokti tiek apie anglų kalbos ir apie skirtingų teisinių sistemų.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti daugybę skirtingų specialybių bei tipų teisės kursų. Vieni populiariausių jų yra teisinio reguliavimo, komercinės ir intelektinės teisės kursai. Į daugybę iš šio tipo kursų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktinės diskusijos, kurių metu studentai gali iš arti susipažinti su naujausiomis jų pasirinktos teisės srities tendencijomis.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Kursas
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Kalbų studijos
  • Anglų kalba
  • Teisinės anglų kalbos studijos
Studijų sritys
  • Kalbų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys