Keystone logo

1 LLB Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Bankininkystės teisė į Londonas, Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • LLB
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Administracinės teisės studijos
  • Bankininkystės teisė
  • Londonas
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

LLB Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Bankininkystės teisė

Londonas yra Jungtinės Karalystės sostinė, tankiausiai regionas ir kur karališkoji šeima gyvena. Ji turi didžiausią koncentraciją aukštojo mokslo Europoje su 412.000 studentų 43 universitetų.

Kas yra bankininkystės teisė?

Bankininkystės įstatyme pagrindinis dėmesys skiriamas su bankininkyste susijusioms taisyklėms ir reglamentams. Pavyzdžiui, bankų teisės studentai gali sužinoti apie banko steigimo reikalavimus ir bankams leidžiamą veiklą. Bankininkystės įstatymas apima ne tik pačius bankus, bet ir mokėjimo sistemas, tokias kaip kredito kortelės ir elektroniniai pinigai, ir tai, kaip nemokumas veikia banko veiklą ir pačių bankų nemokumą.

Kuo naudingos bankininkystės teisės studijos universitete?

Bankininkystės teisės studijos universitete gali būti naudingos žmonėms, norintiems dirbti finansų sektoriuje. Bankininkystės įstatymas taikomas visų tipų įmonėms, kurios dalyvauja bankų sistemoje, o tai reiškia, kad jis apima viską nuo didelių tarptautinių korporacijų iki mažų vietinių bankų. Tai gali būti ypač naudinga tiems studentams, kurie planuoja tapti teisininkais, nes jie turės žinoti apie teisinius reikalus, susijusius su verslu, įskaitant bankininkystę.

Ką studijuosiu bankininkystės teisės universitete?

Studijuodami bankininkystės teisės laipsnį galite gauti išsamių žinių apie bankininkystės ir finansų teisę. Sužinosite, kaip įstatymai veikia visus bankininkystės aspektus – nuo verslo operacijų iki saugumo, nuo klientų iki rinkų. Bankininkystės teisės studijų programos studentai sužinos apie teisinius aspektus, įskaitant vartotojų apsaugą ir kovą su pinigų plovimu, taip pat apie etinius klausimus, susijusius su darbu finansų sektoriuje.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Tam kad specialistai galėtų pradėti praktikuoti teisę, jiems minimaliai yra reikalingas teisės bakalauro laipsnis. Šio tipo studijos vidutiniškai trunka apie ketverius metus.