Keystone logo

0 LLB Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Darbo teisė į Kinija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • LLB
  • Kinija
  • Teisės studijos
  • Darbo teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

LLB Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Darbo teisė

Kas yra darbo teisė?

Darbo teisė – tai įstatymas, reglamentuojantis su darbo santykiais susijusius asmenų ir jų darbdavių santykius. Tai apima darbuotojus, darbuotojus, kandidatus į darbą, profesines sąjungas ir profesines asociacijas. Darbo teisė išsivystė taip, kad apimtų daugybę klausimų, įskaitant darbdavio atsakomybę už darbuotojų veiksmus darbe; pagrindinės darbo laiko, darbo užmokesčio ir sutarčių taisyklės; ir darbuotojų teisės į motinystės ar tėvystės atostogas, išmokas ir pensijų sistemas. Darbo teisė taip pat numato darbo santykių nutraukimo pagrindą ir reglamentus.

Kokias teisės profesijas gali rinktis teisės studentai, studijuojantys darbo teisę?

Teisės absolventams, studijavusiems darbo teisę, yra keletas teisės karjeros galimybių. Teisės absolvento arba teisės studento, besidominčio darbo teise, karjeros pasirinkimas apima teisininko darbą privačiose advokatų kontorose arba darbo teisės sričiai skirtose advokatų kontorose. Absolventai taip pat gali apsvarstyti galimybę dirbti teisės komisijose, teisės reformos institucijose ir teisės universitetuose kaip akademikai. Teisės absolventas, besidomintis darbo teise, taip pat galėtų dirbti profesinės sąjungos arba darbdavio teisės patarėju. Tai taip pat gali reikšti tapti teisės rašytoju akademiniais tikslais arba legaliomis leidybos įmonėmis. Teisės absolventams arba teisės studentams, studijuojantiems šią discipliną, yra daug teisės karjeros.

Kinija aukštesnysis išsilavinimas porą metų buvo išrinkta kaip viena iš Azijos šalių geriausia. Ši šalis turi daugiau kaip 150 viešojo ir privačiojo sektoriaus priklausanti universitetai platinimą visose Kinijos provincijose. Aukštasis mokslas moksliniais tyrimais pagrįsta veikla.

Tam kad specialistai galėtų pradėti praktikuoti teisę, jiems minimaliai yra reikalingas teisės bakalauro laipsnis. Šio tipo studijos vidutiniškai trunka apie ketverius metus.