Keystone logo

1 Nuotolinis mokymasis LLB Programos į Konstitucinės teisės studijos į Sidnėjus, Australija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

 • LLB
 • Australija
 • Teisės studijos
 • Administracinės teisės studijos
 • Konstitucinės teisės studijos
 • Sidnėjus
 • Nuotolinis mokymasis
Studijų sritys
 • Teisės studijos (1)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Popular study format

  Popular education type

  Nuotolinis mokymasis LLB Programos į Konstitucinės teisės studijos

  Sidnėjus gyvena Australijos labiausiai aukštos plaukioja mokyklose. Seniausias universitetas Australijos universiteto Sidnėjuje yra tarp miesto institucijose. Kiti įtraukti Australian Catholic University ir University of New South Wales.

  Kas yra Konstitucinė teisė?

  Konstitucinė teisė – tai teisės sritis, reglamentuojanti konstitucinių vyriausybių formavimą ir veikimą. Ši teisės studijų kryptis apima konstitucijų istorijos studijas, jų aiškinimą, principų taikymą konkretiems atvejams. Konstitucinė teisė taip pat apima asmens teisių ir laisvių apsaugą.

  Kokios karjeros galiu siekti įgijęs konstitucinės teisės laipsnį?

  Konstitucinės teisės srityje yra įvairių profesijų. Kai kurie žmonės dirba teisininkais, gindami asmenis ar grupes, manančias, kad jų konstitucinės teisės buvo pažeistos. Kiti dirba teisėjais, taikydami konstitucinius statutus ir priima sprendimus jiems nagrinėjamose bylose. Taip pat yra daug galimybių dirbti vyriausybėje, padedant kurti ir vykdyti įstatymus, atitinkančius šalies konstituciją.

  Kodėl svarbu studijuoti Konstitucinę teisę?

  Konstitucinės teisės studijos yra svarbios, nes jos moko studentus apie valdžios pagrindus ir teises bei laisves, kurias turi visi šalies piliečiai. Konstitucinę teisę praktikuojantys teisininkai gina asmenų ir grupių konstitucines teises, o konstitucinę vyriausybę turinčių šalių teisėjai ir įstatymų leidėjai kuria ir tvirtina įstatymus ir statutus, pagrįstus šalies konstitucijoje numatytomis teisėmis.

  Ką studijuosiu baigdamas Konstitucinės teisės studijas?

  Konstitucinėje teisėje yra įvairių laipsnių – nuo asocijuotojo iki daktaro. Konstitucinės teisės laipsnio studijų programa priklausys nuo siūlomos programos vietos. Pavyzdžiui, JAV konstitucinės teisės studijų programos studentai mokysis JAV Konstitucijos ir jos pataisų istorijos, jos aiškinimo ir principų taikymo. konkrečių atvejų. Studentai taip pat sužinos apie asmens teisių ir laisvių apsaugą. Be to, studentai turės galimybę lankyti ir kitų teisės sričių, pavyzdžiui, baudžiamosios teisės ar civilinio proceso, kursus. Studijuodami Konstitucinę teisę studentai giliai supras teisinę sistemą ir kaip ji veikia kasdienį piliečių gyvenimą.

  Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

  Tam kad specialistai galėtų pradėti praktikuoti teisę, jiems minimaliai yra reikalingas teisės bakalauro laipsnis. Šio tipo studijos vidutiniškai trunka apie ketverius metus.

  Internetinis arba nuotolinis mokymasis reiškia elektroninės žiniasklaidos ir informacinių bei ryšių technologijų (IRT) naudojimą švietime. Mokydamiesi internetu, galite gauti išsilavinimą bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys.