Keystone logo

13 LLB Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinės teisės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • LLB
  • Teisės studijos
  • Tarptautinės teisės studijos
  • Tarptautinės teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

LLB Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinės teisės studijos

LLB yra bakalauro laipsnis paprastai imtis 3:57 metus uždirbti ir konkrečiai nurodo su "bakalauro Įstatymai ", arba Legum Baccalaureus. Šiuo metu jis yra siūlomas beveik visose šalyse reglamentuoja bendrosios teisės, su Jungtinių Amerikos Valstijų, išskyrus, kai LAB laipsnis yra lygiavertis Juris Doctor teisės laipsnį JAV

Kas yra tarptautinės teisės?

Tarptautinė teisė yra susijęs su plataus rinkinio teisinius precedentus, kurie bendrai priimtais tautų ir valstybių kaip privalomas ir galioja. Šie įstatymai yra skirtas tarnauti kaip pagrindinės pamatus tęstinio stabilumo santykius tarp tarptautinės bendruomenės. Pagrindinis skirtumas tarp intracountry / valstybės teisės sistemų ir tarptautinės teisės sistemos, kad tarptautinė teisė taikoma šalims, kaip visuma, o ne į kiekvieno piliečio.

Tarptautinė teisė yra susijusi ryškiai atskiri juridiniai dalykai, susiję su tarptautinės viešosios teisės (įstatymų karo, įstatymus jūros ir tarptautinės humanitarinės teisės, pavyzdžiui), tarptautinę privatinę teisę (taip pat vadinama "kolizinė ") ir viršesnių teisės. Advokatas specializuojasi tarptautinėje teisėje gali atstovauti asmenys, kurie buvo suimti užsienyje, darbas už Megakorporacijos užtikrinti, kad jie nebūtų pažeisti konkrečių šalių tarptautinius susitarimus ar prekybos įstatymus ir veikti kaip tarpininkai už galingais agentūrų, pavyzdžiui, Jungtinių Tautų, Pasaulio teismas ar NATO.

Ką LLB Tarptautinė teisė sudaro?

Be to, atsižvelgiant privalomus teisės kursus, studentai, norintys gauti tarptautinį teisinį išsilavinimą su poreikiu stoti į politikos mokslų kursus, pasaulio studijas ir priimti vieną ar daugiau užsienio kalbų kursus (jeigu jie nori dirbti konkrečioje šalyje) be to, kursai kad apmokymą jūrų įstatymus. Įstatymai, reglamentuojantys jūra / vandenynas yra visiškai skiriasi nuo įstatymų, reglamentuojančių neturinčių šalių ir daug vyriausybinių agentūrų patiria tarptautinių teisininkų trūkumas su gilių žinių apie regioninių jūrų įstatymus.

Kuris karjerą su LLB tarptautinėje teisėje?

Pasiekti tašką, kai studentas turi teisę imtis baras egzaminą apima bent 6:55 metų kruopščiai tyrimą, nuo baigus bakalauro ir magistro studijų programas, gaunant LLM.Studentai dirba tarptautinių teisininkų, gali tikėtis uždirbti daugiau nei $ 100,000 USD (72.000 eurų) per metus, su įvairiomis įsidarbinimo galimybių visada yra.