Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 21 Teisės bakalaurai  (LLB) Programos į Verslo teisė 2024

21 LLB Programos į Verslo teisė 2024

Apžvalga

Atsižvelgiant į verslo teisės LLB? Sužinoti, ko tikėtis iš šios programos prieš jums pradėti.

Kas yra LAB Verslo teisė?

LLB yra studijų programa, kuri orientuota į teisę, kaip jis susijęs su prekybos srityje. Tai realaus gyvenimo teisės taikymo tipas.

Kokie yra galimybė priimti LLB verslo įstatymo privalumai?

Asmenims, kurie nori dirbti komercinės ar verslo taikymo jų teisinio išsilavinimo, šis laipsnis programa yra gerai tinka. Tai suteikia geresnį ryšį su taikomų komponentų teisės, kaip jis taikomas verslo pasaulyje, todėl jie labiau tinka lauke. Tai galų gale lemia didesnį atlyginimą.

Kiek kainuoja Paimkite LLB Verslo teisė?

Šios studijų programos kaina bus žymiai skirtis. Tačiau ji padeda imtis šią studijų programą, užuot atskirą studijų programą tiek verslo ir teisės.

Kokie būtų laikomasi LLB Business įstatymo reikalavimai?

Daugeliu atvejų, studentai turi gauti šias programas per priėmimo į programą. Švietimo reikalavimai, įskaitant pažymių vidurkius ir priėmimo į programą, dažnai būtina. Studentai paprastai reikia užbaigti savo bakalauro 's laipsnį gauti.

Kokios Karjera galite tikėtis su LLB verslo teisėje?

Tiems, kurie dirba šioje srityje gali dirbti teisinėje praktikoje. Tačiau, tai yra labiau paplitęs šių asmenų dirbti didelių verslo įmonių, teikiančių už tos verslo poreikius.

LAB Verslo teisės Online

Gavimas LLB verslo teisės internete yra pasirinkimas. Ji suteikia lankstumo studentai turi studijuoti ir gyventi, ir dirbti savo išorės gyvenimą. Tai pagrindinis būdas tęsti bakalauro 's laipsnį į našiau laipsnį.

&nbsp

Kaip registruotis į LLB verslo teisėje?

Jei jus domina teisės laipsnį, bet turi į verslo srityje ryšį verslo įstatymo LAB jums tinka.Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu

Skaityti daugiau

Filtrai

  • LLB
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Verslo teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas