Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 52 Teisės magistrai  (Teisės magistras) Programos į Įmonių teisė 2024

52 Teisės magistras Programos į Įmonių teisė 2024

Apžvalga

Teisės magistras arba LLM paprastai yra vienerių metų laipsnis, kurį siekia studentai, norintys įgyti pažangių sertifikatų teisės srityje. Priklausomai nuo institucijos, studentai gali būti reikalaujami baigti darbą iki baigimo.

Kas yra LLM korporaciniame įstatyme? Kalbant apie verslo praktiką ir reguliavimą, įmonių teisės mokymo programose dažniausiai būdinga turtinga finansų kursų atranka, taip pat intensyvios teisinės studijos. Bendros studijų sritys apima susijungimus ir įsigijimus, tarpvalstybinius sandorius, rizikos kapitalą, apskaitos ir mokesčių įstatymus. Dauguma, bet ne visos, programos turi tarptautinį komponentą, o besimokantieji gali pasirinkti specializuotis tokiose srityse kaip bankininkystės, sandorių ar investavimo įstatymai.

Unikaliai apmokyti tiek verslo, tiek teisės srityse, studentai gali įgyti daug įgūdžių, kad padėtų jiems vystytis profesionaliai ir asmeniškai. Be jų išsamaus supratimo apie ekonominę politiką, absolventai dažnai turi puikias derybas ir argumentavimo įgūdžius.

Mokesčiai, susiję su LLM taikymu korporaciniame įstatyme, gali svyruoti tarp programų. Dažnai geriausias būdas įvertinti galimas išlaidas yra daugiau informacijos apie programuotojų koordinatorius.

Korporacijos nuolat plečia savo pasiekiamumą už savo nacionalinių sienų ir tokiu būdu sukuriant turtingą verslo teisės specialistų galimybių sritį. Nors dažniausiai pasitaikantys darbuotojai yra didesniose įmonėse kaip teisininkai, rizikos valdymo specialistai ir įmonių strategijos analitikai, absolventams yra daugybė kitų teisės sričių. Nekilnojamasis turtas, konsultacinės ir privačios įmonės yra kitos populiarios profesinės praktikos sritys, kuriose mokosi korporacinė teisė, kur jie gali pasižymėti pažangiu verslo požiūriu ir teisine patirtimi, siekiant palengvinti jautrius tarpvalstybinius sandorius.

Dažnai yra skirta tarptautiniam mokymuisi, LLM programos "Corporate Law" programos yra prieinamos iš daugybės įvairių pasaulio šalių ir gali leisti jums baigti mokymą per virtualią aplinką. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Įmonių teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (52)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas