Keystone logo

5 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Šeimos teisės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Nacionalinės teisės studijos
  • Šeimos teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Šeimos teisės studijos

Daugeliui studentų bakalauro laipsnis yra būtina prestižinių programų prielaida. Studentai, besidomintys teisės studijavimu, gali pasirinkti tobulinti savo mokslą, įstodami į LLM programą. Šio tipo laipsnis paprastai suteikia studentams žinių vienoje srityje teisės srityje, pasiruošti jiems sėkmingos karjeros ateityje.

Kas yra LLM šeimos teisėje? Paprastai ji skirta studentams suteikti išsamių žinių, kaip išspręsti ginčus šeimoje, ši programa paprastai rengia studentus karjerai per kursus, susijusius su teisinėmis temomis, susijusiomis su šeimos gyvenimu. Studentai paprastai mokosi piktnaudžiavimo, neatsargumo, skyrybų, paramos ir vaiko globos. Kursai dėl partnerystės, sutarčių, mokesčių ir nekilnojamojo turto taip pat gali būti imtasi siekiant suteikti studentams išsamių žinių apie dalyką.

LLM šeimos teisėje paprastai rengia studentus savo karjerai, padėdama jiems kurti keletą kritinių įgūdžių, tokių kaip komunikacija, problemų sprendimas ir analitinės kompetencijos. Stiprūs bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžiai gali padėti studentams bendrauti su klientais ir kurti unikalius problemų sprendimus. Analiziniai įgūdžiai gali būti naudingi tiek asmeniniais, tiek profesiniais gyvenimo aspektais.

Jei mokosi visą dieną, LLM programa paprastai trunka vienerius metus. Kiekviena mokykla turi skirtingus mokesčius už mokslą ir kainos gali labai skirtis, ypač tarp universitetų, esančių skirtingose ​​šalyse.

Studentai, turintys šeimos teisės pagrindus, dažniausiai turi keletą svarbių karjeros galimybių. Daugelis tampa skyrybų teisininkai, o kiti nori dirbti kaip įvaikinimo specialistai. Kai kurie pasirenka dirbti motinos teisių gynėjais arba, priešingai, tėvų teisių gynėjais. Dažnai yra prieinami darbas kaip viešieji gynėjai, arba studentai gali pasirinkti verstis karjera kaip reprodukcinių teisių specialistai. Kai kurie gali nuspręsti dirbti netradiciniais šeimos teisių specialistais.

Klasės universitetuose gali būti interaktyvi aukštojo mokslo galimybė, todėl užsiregistravusiems internetu kursai paprastai suteikia studentams daugiau lankstumo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.