Keystone logo

9 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Žiniasklaidos teisė 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Žiniasklaidos teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Žiniasklaidos teisė

Paprastai dėmesį sutelkiant į konkrečią interesų sritį, LLM yra aukštojo mokslo laipsnis teisės srityje. Dauguma LLM programų yra skirtos baigti per vienerius metus visą darbo dieną studijuoti.

Kas yra LLM žiniasklaidos įstatyme? Ši turtinga ir sparčiai besiplečianti sritis šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama įvairių formų žiniasklaidos, įskaitant kino, meno ir muzikos, reguliavimui ir valdymui. Intensyvūs autorių teisių įstatymų tyrimai tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, taip pat kaip jie lyginami su kitų šalių autorių teisėmis, yra bendras studentų, siekiančių tokio laipsnio, studija. Kursai, kuriuos studentai gali pasirinkti, dažnai apima prekybos, mokesčių ir imigracijos įstatymus bei sutarčių teisę. Nors daugumoje programų yra reglamentuojamos pagrindinės autorių teisių ir pramogų įstatymo nuostatos, pasirenkamus pasiūlymus paprastai nustato studento asmeniniai interesai ar karjeros siekiai.

Studentai linkę plėtoti stiprią verslo orientaciją ir tapti puikiai derybomis, teisiniais tyrimais ir sutarčių sudarymu. Be to, potencialiai atveriant kelią ateities karjerai, šie bruožai taip pat gali suteikti studentams galimybę siekti aukštojo mokslo galimybių.

Dauguma LLM programų yra trumpesnės nei kiti magistrantūros laipsniai, todėl išlaidos gali būti žymiai mažesnės. Labiausiai tikslią informaciją apie programos mokestį galima gauti iš institucijos finansų departamento.

Tolesnė technologijų plėtra paskatino daugybę precedento neturinčių teisinių problemų ir per mažai žiniasklaidos įstatymų specialistų, kad galėtų juos spręsti. Šis skirtumas yra pakankamas potencialas absolventams, turintiems tokį laipsnį, todėl jie gali gauti pagrindinių korporacijų pozicijas kaip autorių teisių apsaugos pareigūnai ir sutarčių valdytojai. Nors LLM paprastai neleidžia absolventui praktikuoti teisės be tolesnių įgaliojimų, šis aukštojo mokslo lygio apdovanojimas gali atverti darbo kaip žiniasklaidos advokatai, autorių teisių ir prekių ženklų partneriai, generaliniai advokatai, verslo advokatai ir reguliavimo asociacijos, kai kartu su Juris daktaras ar lygiavertis laipsnis.

LLM studijuoti žiniasklaidos įstatyme galima visiškai internete, o daugelis programų yra atviros tarptautiniams kandidatams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.