Keystone logo

5 Nuotolinis mokymasis Teisės magistras Programos į Teisės studijos Žmogaus teisių teisės studijos Žmogaus teisių studijos į Londonas, Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Žmogaus teisių teisės studijos
  • Žmogaus teisių studijos
  • Londonas
  • Nuotolinis mokymasis
Studijų sritys
  • Teisės studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nuotolinis mokymasis Teisės magistras Programos į Teisės studijos Žmogaus teisių teisės studijos Žmogaus teisių studijos

Londonas yra Jungtinės Karalystės sostinė, tankiausiai regionas ir kur karališkoji šeima gyvena. Ji turi didžiausią koncentraciją aukštojo mokslo Europoje su 412.000 studentų 43 universitetų.

Kas yra Žmogaus teisių įstatymas?
Žmogaus teisių teisė – tai teisės šaka, nagrinėjanti pagrindinių žmogaus teisių ir laisvių apsaugą. Šios teisės ir laisvės yra įtvirtintos įvairiose tarptautinėse sutartyse ir konvencijose, pavyzdžiui, Visuotinėje žmogaus teisių deklaracijoje. Žmogaus teisių įstatymas taip pat apima nacionalinius įstatymus ir konstitucijas, kurios garantuoja šias teises ir laisves.

Kokius darbus galiu gauti gavęs žmogaus teisių teisės laipsnį?
Žmogaus teisių teisininkai dirba siekdami apsaugoti ir propaguoti asmenų ir grupių žmogaus teises. Jie gali dirbti vyriausybėms, tarptautinėms organizacijoms, NVO ar privačioms įmonėms. Jų darbas gali apimti žmogaus teisių klausimų tyrimą ir rašymą, bylinėjimąsi nacionaliniuose ir tarptautiniuose teismuose arba klientų konsultavimą žmogaus teisių teisės klausimais.

Kodėl svarbu studijuoti Žmogaus teisių teisę?
Žmogaus teisių įstatymas yra svarbus, nes tai yra įstatymų visuma, ginanti pagrindines žmogaus teises ir laisves. Šios teisės ir laisvės yra būtinos kiekvieno žmogaus orumui ir gerovei, jos yra bet kurios demokratinės visuomenės kertinis akmuo. Neturint tvirto įsipareigojimo žmogaus teisėms, visuomenės gali lengvai slysti į autoritarizmą, fanatizmą ir priespaudą. Štai kodėl labai svarbu, kad kiekvienas išmanytų žmogaus teises ir jas ginančius įstatymus. Žmogaus teisių įstatymas taip pat vaidina svarbų vaidmenį skatinant taiką ir stabilumą visame pasaulyje. Gindamas pagrindines visų žmonių teises, nepaisant jų tautybės ar etninės priklausomybės, Žmogaus teisių įstatymas padeda užkirsti kelią konfliktams ir nutiesti supratimo tiltus tarp skirtingų kultūrų. Todėl studijuoti Žmogaus teisių teisę yra būtina kiekvienam, norinčiam dirbti teisingumo ir taikos labui pasaulyje. Tai taip pat svarbi priemonė visiems, kurie nori priversti savo vyriausybę atsakyti už savo veiksmus arba užginčyti diskriminaciją ir fanatizmą savo bendruomenėje.

Ką studijuosiu baigdamas žmogaus teisių teisės studijas?
Žmogaus teisių teisės laipsniai paprastai apima daugybę temų, įskaitant tarptautinę žmogaus teisių teisę, konstitucinę teisę ir pilietines bei politines teises. Kursai taip pat gali būti skirti tam tikroms problemoms, tokioms kaip moterų teisės, vaikų teisės ar mirties bausmė. Studentai sužinos apie žmogaus teisių apsaugos teisinę bazę, taip pat įgis praktinių įgūdžių, tokių kaip teisiniai tyrimai, advokacija ir derybos.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

Internetinis arba nuotolinis mokymasis reiškia elektroninės žiniasklaidos ir informacinių bei ryšių technologijų (IRT) naudojimą švietime. Mokydamiesi internetu, galite gauti išsilavinimą bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys.