Keystone logo

4 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Azijos teisė 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Nacionalinės teisės studijos
  • Azijos teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Azijos teisė

LLM, taip pat žinoma kaip teisės magistras, yra magistrantūros programa tiems studentams, kurie baigė bakalauro laipsnį ir nori studijuoti teisinėje srityje. Programa gali būti pritaikyta studento pageidavimams ir gali būti orientuota į konkrečią teisės sritį.

Kas yra LLM Azijos teisėje? Ši programa dažniausiai siūloma pakviesti studentus į įvairius teisinius klausimus, susijusius su Azijos teatru. Mokymasis dažnai palengvina patyrę dėstytojai klasėje ir seminaruose, studijuoja, skaito paskaitas ir tyrimus. Programos mokslininkai paprastai dalyvauja diskusijose, mokslinėse darbe ir pristatymuose, ir jie gali patirti tam tikrų sričių darbų. Tipiškos klasės dažnai apima susijungimus ir įsigijimus, tarptautinę verslo teisę ir konkrečią šalį ar miestą reglamentuojančius teisės aktus.

Besimokantis asmuo, kuris baigia šią programą, dažnai kuria pažangius mokslinių tyrimų įgūdžius, leidžiančius išsamiai išnagrinėti temas asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Absolventai taip pat gali išmokti analizuoti reguliavimo struktūras ir suprasti kultūrinius konfliktus šalyse, žinios, galinčios padėti karjeros pažangai.

Šios programos kaina yra pagrįsta mokymosi, paraiškos ir registracijos mokesčiais, finansine pagalba ir kitomis išlaidomis. Būsimieji studentai turėtų susisiekti su kiekviena mokykla, kad geriau suprastų visas išlaidas.

Absolventai, turintys LLM Azijos teisėje, gali ieškoti karjeros pagal teisinį spektrą tarptautinės teisės ir finansų srityse. Jiems gali būti įdarbinti didelės ir mažos bendrovės, kurios sprendžia tarptautinius klausimus Azijos regione. Kiti galimi darbdaviai yra akademinės institucijos, vyriausybės agentūros, NVO ir advokatų kontoros. Pozicijos, kurias gali gauti absolventai, yra teisininkai, teisininkai, etninių studijų instruktoriai, mokslinių tyrimų specialistai ir vykdomieji direktoriai.

Šią programą keliose šalyse siūlo įvairūs universitetai. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.