Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 17 Teisės magistrai  (Teisės magistras) Programos į Bankininkystės teisė 2023

17 Teisės magistras Programos į Bankininkystės teisė 2023

Apžvalga

LLM Bankininkystės studijų programos išnagrinėti nacionalinės ir tarptautinės ekonominės reguliavimo sistemas ir kokį poveikį tai turi finansinių problemų. LLM Bankinės programos taip pat pažvelgti į korupcijos, sukčiavimo ir finansinių pažeidimų, taip pat teisės aktų ir derinti politinius, ekonominius ir pinigų rizikos vertinimą.

Gyvenimo LLM bankininkystės programų susideda iš kursinių, paskaitas, seminarus, svečių paskaitos, ir dažnai disertacijos. Pavyzdžiai kursų, kad LLM Bankininkystės studentai gali imtis tarptautinės prekybos teisė, komercinis arbitražas, bankrotas, vertybiniai popieriai reguliavimas, ir vartotojams skirtomis finansinėmis paslaugomis. Studentai dažnai siūlo specializacijos srityje, kuri gali apimti atitikties valdymą, tarptautinės bankininkystės, ES konkurencijos teisę ir įmonių finansai, tai tik keletas pavyzdžių. Yra galimybių LLM bankininkystės programas mokytis visą darbo dieną, ne visą darbo dieną arba internete.

Pažvelkite žemiau per daug LLM bankininkystės galimybių ir tu gali rasti programą, kurią jau ieško!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Administracinės teisės studijos
  • Bankininkystės teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas