Keystone logo

200 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Bendra Teisės Studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (200)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos

Ar jus žavi teisinės sistemos subtilybės ir smalsu, kaip ji formuoja mūsų visuomenę? Bendrosios teisės studijos gilinasi į įvairius teisės aspektus – nuo istorinių šaknų iki teorinių pagrindų ir praktinio pritaikymo.

Nors konkretūs kursai ir mokymo programa gali skirtis priklausomai nuo jūsų pasirinktos programos, yra tam tikrų sričių, kurias galite ištirti. Pirmiausia įsigilinsite į filosofinius pagrindus ir principus, kurie sudaro teisinės sistemos stuburą. Tai suteiks jums tvirtą teisės teorijos pagrindą ir padės suprasti mūsų galiojančių įstatymų „kodėl“.

Taip pat turėsite galimybę pasinerti į žavią teisės istoriją. Tai suteiks jums vertingų įžvalgų apie tai, kaip laikui bėgant keitėsi teisinė sistema, prisitaikydama prie visuomenės pokyčių ir naujų iššūkių.

Turint bendrosios teisės studijų laipsnį, galimybės yra didžiulės, atverdamos duris į naudingą karjerą tokiuose sektoriuose kaip vyriausybė, ne pelno organizacijos ir privati praktika.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.