Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Teisės magistrai  (Teisės magistras) Programos į Civilinės teisės studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

3 Teisės magistras Programos į Civilinės teisės studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Kas yra civilinė teisė?

Civilinė teisė yra teisės šaka, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas privačių asmenų tarpusavio santykių taisyklėms ir reglamentams. Ši teisės sritis apima sutartis, nuosavybės teisę, šeimos teisę ir delikto teisę. Civilinės teisės laipsnį galima įgyti daugelyje skirtingų mokyklų, įskaitant tradicinius ir internetinius universitetus. Civilinės teisės studijų programų absolventai turi įgūdžių, reikalingų teisiniams ginčams analizuoti ir spręsti. Galima dirbti įvairiose aplinkose, įskaitant advokatų kontoras, korporacijas ir vyriausybines agentūras.

Kodėl svarbu studijuoti civilinę teisę?

Civilinės teisės studijos suteikia studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų naršyti teisės sistemoje. Tai taip pat leidžia suprasti principus, reglamentuojančius privačius santykius tarp asmenų.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teisės studijos
  • Civilinės teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas