Keystone logo

4 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Duomenų apsaugos įstatymas Duomenų politika į Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Duomenų apsaugos įstatymas
  • Duomenų politika
Studijų sritys
  • Teisės studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Popular education type

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Duomenų apsaugos įstatymas Duomenų politika

Kas yra duomenų politika?
Duomenų politika skirta skaitmeninės informacijos ir konkrečiai asmens duomenų apsaugai. Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, susijusi su asmeniu, kurį galima identifikuoti iš tos informacijos, atskirai arba kartu su kita informacija. Duomenų politikos laipsnis yra geras būdas asmeniui patekti į privatumo teisės ar kibernetinio saugumo sritis. Šis laukas gali būti skirtas asmenims, įmonėms ar institucijoms.

Standartiniai duomenų apsaugos įstatymai yra būtini XXI amžiaus socialiniam ir ekonominiam saugumui, nes jie suteikia asmenims tam tikras teises į savo asmeninę informaciją, įskaitant tai, kas gali ją rinkti, kaip ji gali būti naudojama ir apsaugota ir kas nutinka, kai viskas vyksta blogai.

Ką studijuosiu turėdamas duomenų politikos studijų programą?
Studijuodami duomenų politiką studentai sužinos apie įvairias organizacijas, kurios renka ir naudoja asmens duomenis, kaip renkami ir saugomi duomenys, kaip galima piktnaudžiauti duomenimis ir jais manipuliuoti. Duomenų politikos laipsniai taip pat skirti tam, kaip taikyti įstatymus ir politiką duomenų apsaugai.

Kokia yra duomenų politikos laipsnių darbo rinka?
Duomenų politikos sritis sparčiai auga, nes vis daugiau įmonių renka informaciją iš savo klientų ir internetinių profilių. Duomenų politikos laipsnį turinčių asmenų paklausa yra didelė, o karjeros duomenų politikos srityje siūlo konkurencingus atlyginimus ir galimybes tobulėti. Duomenų politikos absolventai gali dirbti advokatais, atitikties pareigūnais, kibernetinio saugumo pareigūnais arba įstatymų leidėjais.

Kaip sužinoti, ar turėčiau studijuoti duomenų politiką?
Duomenų politikos laipsniai yra puikus pasirinkimas kiekvienam asmeniui, norinčiam ateities privatumo teisių ar kibernetinio saugumo srityje. Duomenų politikos laipsniai reikalauja stiprių technologijų ir technologijų įgūdžių. Duomenų politika besidomintys studentai taip pat turėtų būti pasirengę skaityti ir suprasti sudėtingą rašytinę informaciją, būti orientuoti į detales ir turėti stiprius bendravimoįgūdžius.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.