Keystone logo

2 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Ekonomikos teisės studijos Ekonomikos teisės studijos į Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Ekonomikos teisės studijos
  • Ekonomikos teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Ekonomikos teisės studijos Ekonomikos teisės studijos

Kas yra Ekonominė teisė?
Plačiąja prasme ekonominė teisė reiškia teisines taisykles ir principus, kurie reglamentuoja ūkinę veiklą. Ji apima daugybę disciplinų, įskaitant sutarčių teisę, įmonių teisę, nuosavybės teisę ir mokesčių teisę.

Ekonomika ir teisė yra dvi glaudžiai susijusios studijų sritys. Ekonomika yra tyrimas, kaip žmonės naudoja išteklius prekėms ir paslaugoms gaminti, o teisė yra taisyklių sistema, valdanti žmonių elgesį. Ekonomika ir teisė yra būtini norint suprasti, kaip veikia visuomenė.

Ekonominės teisės laipsnis gali paskatinti įvairias karjeras, įskaitant teisę, finansus, verslą ir vyriausybę. Ekonominės teisės absolventai yra gerai pasirengę dirbti įvairiose pramonės šakose ir yra labai paklausūs darbdavių.

Kodėl svarbu studijuoti Ekonominę teisę?
Ekonominė teisė yra svarbi studijų sritis, nes padeda suprasti dėsnius, kurie valdo ekonominę veiklą. Tai būtina visiems, kurie nori dirbti teisės, finansų, verslo ar vyriausybės srityse. Ekonominės teisės absolventai yra labai paklausūs darbdavių, o šis dalykas suteikia tvirtą pagrindą įvairiai karjerai.

Kas yra ekonomikos teisės laipsniai?
Yra įvairių ekonominės teisės laipsnių, įskaitant bakalauro ir magistrantūros studijų programas. Jei svarstote ekonomikos teisę kaip pagrindinį teisės laipsnį, tikriausiai sieksite LLM arba MLS. Ekonominė teisė taip pat gali būti įtraukta į magistro laipsnį arba MBA. Ekonominės teisės laipsnius galima studijuoti universitetuose ir teisės mokyklose visame pasaulyje.

Ką studijuosiu ekonomikos teisės studijų metu?
Ekonominės teisės laipsniai paprastai apima įvairias temas, įskaitant sutarčių teisę, įmonių teisę, nuosavybės teisę ir mokesčių teisę. Taip pat sužinosite apie šių įstatymų ekonomiką. Tai būtina norint suprasti, kaip veikia ekonomika, ir priimti pagrįstus sprendimus kaip teisininkui ar verslo specialistui.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.