Keystone logo

1 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Intelektinės nuosavybės teisė į Ist Lansingas, Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Intelektinės nuosavybės teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Intelektinės nuosavybės teisė

Kas yra intelektinės nuosavybės teisė?

Intelektinės nuosavybės teisė yra teisės sritis, susijusi su proto kūrinių, tokių kaip išradimai, literatūros ir meno kūriniai, prekyboje naudojami simboliai ir pavadinimai, apsauga. Šie kūriniai vadinami "intelektine nuosavybe", nes jie yra intelekto produktai. Intelektinės nuosavybės teisė apima autorių teisių teisę, nes ji saugo kūrybines pastangas; Tačiau intelektinės nuosavybės teisė apima ne tik autorių teisių saugomą garso ir vaizdo išraišką, bet ir idėjų išraišką.

Kokios karjeros galimos intelektinės nuosavybės teisės studentams?

Intelektinės nuosavybės teisė yra specializuota teisės sritis, suteikianti daug praktikos galimybių. Advokatai, besispecializuojantys intelektinės nuosavybės teisės srityje, gali dirbti privačioje praktikoje, vyriausybinėje agentūroje arba didelėje korporacijoje. Kai kurie tipiški darbo pavadinimai yra patentinis patikėtinis, prekių ženklų teisininkas ir autorių teisių advokatas.

Kodėl svarbu studijuoti intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisė svarbi, nes padeda apsaugoti proto kūrinius. Ši teisės sritis suteikia žmonėms juridinę teisę kontroliuoti, kaip naudojama jų intelektinė nuosavybė, ir gali padėti neleisti kitiems neteisėtai naudotis kieno nors darbu arba už jį pripažinti.

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisės studijų metu sužinosite apie skirtingus intelektinės nuosavybės tipus, kaip apsaugoti kiekvieną rūšį ir kaip spręsti ginčus, susijusius su intelektinės nuosavybės naudojimu ar nuosavybe. Taip pat sužinosite apie autorių teisių įstatymą, patentų įstatymą ir prekių ženklų įstatymą. Be to, įgysite tyrimų, rašymo ir žodinio gynimo įgūdžių.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.