Keystone logo

2 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Intelektinės nuosavybės teisė į Bristolis, Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Intelektinės nuosavybės teisė
  • Bristolis
Studijų sritys
  • Teisės studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Intelektinės nuosavybės teisė

Bristolis yra didžiausias kultūros centras, užimtumo ir švietimo regione. Yra du pagrindiniai aukštojo mokslo institucijos ir daugelis privačių mokyklų ir universitetų. Bristolio davė UK 19 Nobelio premijos laureatai.

Kas yra intelektinės nuosavybės teisė?

Intelektinės nuosavybės teisė yra teisės sritis, susijusi su proto kūrinių, tokių kaip išradimai, literatūros ir meno kūriniai, prekyboje naudojami simboliai ir pavadinimai, apsauga. Šie kūriniai vadinami "intelektine nuosavybe", nes jie yra intelekto produktai. Intelektinės nuosavybės teisė apima autorių teisių teisę, nes ji saugo kūrybines pastangas; Tačiau intelektinės nuosavybės teisė apima ne tik autorių teisių saugomą garso ir vaizdo išraišką, bet ir idėjų išraišką.

Kokios karjeros galimos intelektinės nuosavybės teisės studentams?

Intelektinės nuosavybės teisė yra specializuota teisės sritis, suteikianti daug praktikos galimybių. Advokatai, besispecializuojantys intelektinės nuosavybės teisės srityje, gali dirbti privačioje praktikoje, vyriausybinėje agentūroje arba didelėje korporacijoje. Kai kurie tipiški darbo pavadinimai yra patentinis patikėtinis, prekių ženklų teisininkas ir autorių teisių advokatas.

Kodėl svarbu studijuoti intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisė svarbi, nes padeda apsaugoti proto kūrinius. Ši teisės sritis suteikia žmonėms juridinę teisę kontroliuoti, kaip naudojama jų intelektinė nuosavybė, ir gali padėti neleisti kitiems neteisėtai naudotis kieno nors darbu arba už jį pripažinti.

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisės studijų metu sužinosite apie skirtingus intelektinės nuosavybės tipus, kaip apsaugoti kiekvieną rūšį ir kaip spręsti ginčus, susijusius su intelektinės nuosavybės naudojimu ar nuosavybe. Taip pat sužinosite apie autorių teisių įstatymą, patentų įstatymą ir prekių ženklų įstatymą. Be to, įgysite tyrimų, rašymo ir žodinio gynimo įgūdžių.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.