Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 17 Teisės magistrai (Teisės magistras) Programos į Medicinos teisė 2023

17 Teisės magistras Programos į Medicinos teisė 2023

Apžvalga

LLM stendai Legum Magister, ir tai yra magistro laipsnį tiems, kurie nori tęsti savo teisinį išsilavinimą. Sveikatos teisė susijęs su įvairių sveikatos aspektų skaičiaus, nes jie susiję su teisiniais klausimais.

Jums gali būti įdomu, kas yra sveikatos LLM? Ši programa orientuota į įvairių sričių, pavyzdžiui, visuomenės sveikatos teisės, sutarčių teisės, medicinos teisės, administracinės teisės, medicinos aplaidumas teisės ir sutikimo teisės skaičiaus. Stojantieji į programą turi turėti bakalauro laipsnį sveikatos, teisės, arba susijusia tema.

Yra naudos tiems, kurie užsidirba LLM sveikatos numerį. Gyventojų senėjimas ir toliau auga visame pasaulyje, o tai didina sveikatos teisės specialistų paklausą. Karjera yra paplitusios, ir jie yra prieinami tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Žinių, kad studentai įgyja taip pat padeda jiems išspręsti problemas kitose srityse savo gyvenimą.

Dėl visa grafiką, Sveikatos LLM paprastai gali būti uždirbtas vienerius metus.Programos išlaidos gali skirtis priklausomai nuo šalies, mokykloje, ir studentas. Suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į savo pasirinktą mokyklą, siekiant nustatyti, kas jų finansiniai įsipareigojimai bus.

Absolventai, turintys į sveikatos teisės mokslo laipsnį gali pasirinkti iš daugelio dinamiškų ir įvairių karjeros galimybių. Advokatai su šio laipsnio gali sutelkti dėmesį į karjeros farmacijos teisės, medicinos aplaidumas, medicinos etikos, tarptautinės visuomenės sveikatos ir psichikos sveikatos teisė. Jie gali dirbti užkulisiuose, arba praleisti laiką salėje, priklausomai nuo jų interesų ir asmenybės. Sveikatos ekspertai savo LLM sveikatos gali dirbti aukštesnio lygio pareigas sveikatos priežiūros administravimo ir bioetikos.

Tie, kurie užsiėmę gali būti neramu, kad gauti sveikatos priežiūros LLM gali būti per sunku. Tačiau daugelis mokyklos dabar siūlo galimybę imtis daugelio klasių internete, ir net pasiūlyti neakivaizdinės studijos.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Teisės magistras
 • Teisės studijos
 • Medicinos teisė
Studijų sritys
 • Teisės studijos (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Susijusios studijų sritys